Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.11.2022 21:11

Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"

Lanberry
Fot. Świat Gwiazd

Lanberry, po ogromnym sukcesie artystycznym, została jurorką w najnowszym sezonie "The Voice of Poland". Naszej dziennikarce udało się porozmawiać z piosenkarką z okazji finałowego odcinka. Opowiedziała nam szczerze o współpracy z Dodą i wrażeniach z planu show.

Małgorzata Uściłowska, używająca pseudonimu scenicznego Lanberry, zaczęła swoją przygodę z "The Voice" jako uczestniczka, w 2013 roku. Niestety, nie została wtedy doceniona przez jurorów. Wiele lat później sama zasiadła w jury muzycznego show.

Lanberry: jak pracowało się jej na planie "The Voice of Poland"?

W mediach huczało, kiedy okazało się, że Sylwię Grzeszczak w 13. sezonie "The Voice" zastąpi właśnie Uściłowska. Jesień dla artystki jest bardzo pracochłonna. Poza pracą na planie zasiadała też w jury półfinału programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022". Wydała też dwa single, a 25 listopada ma swoją premierę jej czwarty album "Obecna".

Jak Małgorzata czuła się na planie programu? Jej odpowiedź jest bardzo wzruszająca. "Pierwsza rzecz, która mi przychodzi do głowy, to dom. Ten plan, to wszystko, co tutaj jest, ta energia ludzi, produkcji, uczestników, muzyków, tancerzy: czułam się tutaj jak w domu. I tak mi było tutaj komfortowo i wspaniale" wyznała w rozmowie z naszą dziennikarką.

Wokalistka cieszy się też, ponieważ wzięcie udziału w show pozwoliło jej na uczestniczenie w "uczcie muzycznej", jak sama mówi. "Do niektórych wykonów na pewno będę wracać, bo to ile swojej interpretacji i muzycznego DNA włożyli uczestnicy, to było niesamowite" słyszymy w rozmowie.

Lanberry o współpracy z Dodą

Artystka współpracowała już z niejednym artystą przy tworzeniu tekstów piosenek. Na tej liście znajdują się między innymi Viki Gabor, Roksana Węgiel, Kayah, Dawid Kwiatkowski i właśnie Doda. Rabczewska przyznała w wywiadzie, że bardzo ceni współpracę z Uściłowską.

Małgorzata wyznała, że także ona bardzo docenia pracę z Dodą. "Królowa, cóż mogę rzec. To jest osobowość sceniczna, osobowość jako taka. Też [astrologiczny, przyp. red.] wodnik. Już uzgodniłyśmy, że nam się tam wszystko zgrało. Jesteśmy trochę innymi wodnikami, ale mamy numerek trzy, jeśli chodzi o numerologiczne sprawy" przekazała nam jurorka "The Voice".

To jest też tytan pracy. Życzę, żeby nasze ścieżki się jeszcze kiedyś skrzyżowały, może właśnie na scenie, jakiś duecik? Ja zawsze jestem otwarta na pracę z tak barwnymi osobowościami – mówi nam piosenkarka z radosnym uśmiechem.

Co jeszcze zdradziła nam Lanberry o swoich planach muzycznych? Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Lanberry
Lanberry, fot. Świat Gwiazd
Lanberry
Lanberry, fot. Świat Gwiazd
Lanberry
Lanberry, fot. Świat Gwiazd
Lanberry
Lanberry, fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Wygrali "Hotel Paradise", czy nadal są razem? Decyzja Moniki i Mikołaja "może zawodzi fanów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Muzyka