Swiatgwiazd.pl
Lanberry

Fot. Świat Gwiazd

Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"

20 Listopada 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Lanberry, po ogromnym sukcesie artystycznym, została jurorką w najnowszym sezonie "The Voice of Poland". Naszej dziennikarce udało się porozmawiać z piosenkarką z okazji finałowego odcinka. Opowiedziała nam szczerze o współpracy z Dodą i wrażeniach z planu show.

Małgorzata Uściłowska, używająca pseudonimu scenicznego Lanberry, zaczęła swoją przygodę z "The Voice" jako uczestniczka, w 2013 roku. Niestety, nie została wtedy doceniona przez jurorów. Wiele lat później sama zasiadła w jury muzycznego show.

Lanberry: jak pracowało się jej na planie "The Voice of Poland"?

W mediach huczało, kiedy okazało się, że Sylwię Grzeszczak w 13. sezonie "The Voice" zastąpi właśnie Uściłowska. Jesień dla artystki jest bardzo pracochłonna. Poza pracą na planie zasiadała też w jury półfinału programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022". Wydała też dwa single, a 25 listopada ma swoją premierę jej czwarty album "Obecna".

Jak Małgorzata czuła się na planie programu? Jej odpowiedź jest bardzo wzruszająca. "Pierwsza rzecz, która mi przychodzi do głowy, to dom. Ten plan, to wszystko, co tutaj jest, ta energia ludzi, produkcji, uczestników, muzyków, tancerzy: czułam się tutaj jak w domu. I tak mi było tutaj komfortowo i wspaniale" wyznała w rozmowie z naszą dziennikarką.

Wokalistka cieszy się też, ponieważ wzięcie udziału w show pozwoliło jej na uczestniczenie w "uczcie muzycznej", jak sama mówi. "Do niektórych wykonów na pewno będę wracać, bo to ile swojej interpretacji i muzycznego DNA włożyli uczestnicy, to było niesamowite" słyszymy w rozmowie.

Dominik Dudek

Kim jest Dominik Dudek? Niesamowity głos pozwolił mu zwyciężyć 13. edycję "The Voice of Poland"

CZYTAJ DALEJ

Lanberry o współpracy z Dodą

Artystka współpracowała już z niejednym artystą przy tworzeniu tekstów piosenek. Na tej liście znajdują się między innymi Viki Gabor, Roksana Węgiel, Kayah, Dawid Kwiatkowski i właśnie Doda. Rabczewska przyznała w wywiadzie, że bardzo ceni współpracę z Uściłowską.

Małgorzata wyznała, że także ona bardzo docenia pracę z Dodą. "Królowa, cóż mogę rzec. To jest osobowość sceniczna, osobowość jako taka. Też [astrologiczny, przyp. red.] wodnik. Już uzgodniłyśmy, że nam się tam wszystko zgrało. Jesteśmy trochę innymi wodnikami, ale mamy numerek trzy, jeśli chodzi o numerologiczne sprawy" przekazała nam jurorka "The Voice".

To jest też tytan pracy. Życzę, żeby nasze ścieżki się jeszcze kiedyś skrzyżowały, może właśnie na scenie, jakiś duecik? Ja zawsze jestem otwarta na pracę z tak barwnymi osobowościami – mówi nam piosenkarka z radosnym uśmiechem.

Co jeszcze zdradziła nam Lanberry o swoich planach muzycznych? Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Lanberry

Lanberry, fot. Świat Gwiazd

Lanberry

Lanberry, fot. Świat Gwiazd

Lanberry

Lanberry, fot. Świat Gwiazd

Lanberry

Lanberry, fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Wygrali "Hotel Paradise", czy nadal są razem? Decyzja Moniki i Mikołaja "może zawodzi fanów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Fot. ODD ANDERSEN/AFP/East News; ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Gwiazdy nie wystąpią na mundialu w Katarze. Zapowiedziały stanowczy bojkot

Prawdopodobnie nigdy wcześniej mundial nie był tak ostro komentowany z powodu kontrowersji, jak tegoroczny w Katarze. Protesty i wątpliwości towarzyszyły mu od samego początku, z powodu łamania praw człowieka w tym kraju i konstytucjonalnej homofobii. W ostatnich miesiącach głośno było też o nieludzkim traktowaniu zagranicznych robotników, pracujących przy infrastrukturze mundialowej. Z powodu fatalnych warunków pracy, głodu i braku pensji życie mogło tam stracić nawet kilka tysięcy osób. W związku z tym wiele gwiazd otwarcie bojkotuje sportową imprezę, odmawiając udziału w niej.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz program "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Pytanie 1 z 10

W którym roku odbyła się emisja 1. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tom Grabowski

Wywiady

"10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie

Czytaj więcej >
Tomson i Baron / The Voice

Wywiady

Tomson i Baron z "The Voice of Poland" zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę. "Już dwóch doszło do finału"

Czytaj więcej >
Monika Miller

Wywiady

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Czytaj więcej >
Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"

Czytaj więcej >