Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chwilę przed Eurowizją wytypowano zwyciężczynię? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, wiemy, co z Blanką
Michał Fitz
Michał Fitz 13.05.2023 19:42

Chwilę przed Eurowizją wytypowano zwyciężczynię? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, wiemy, co z Blanką

Blanka
youtube.com/EurovisionSongContest

Dziś wielki finał tegorocznej edycji Eurowizji, w którym pojawi się nasza reprezentantka, Blanka. Wokalistka pozytywnie zaskoczyła wszystkich w półfinale. Jak wpłynęło to na postrzeganie ją przez bukmacherów?

Skrupulatnie przeanalizowali oni już bowiem nastroje publiczne na całym starym kontynencie i wytypowali faworytkę. Kto ich zdaniem zwycięży?

Blanka w oczach bukmacherów

W zeszłym roku niektórzy bukmacherzy dopatrywali się potencjalnego zwycięstwa Polski, bo Krystian Ochman przyjechał z bardzo oryginalną piosenką. Tym razem nikt specjalnych szans w Blance nie pokładał, ale ta zaimponowała w półfinale.

Wystarczyło to na to, by jej notowania wzrosły, ale wciąż daleko jej do tryumfu. Bukmacherzy widzą przynajmniej kilku innych artystów przed nią. Ewentualna wygrana Polski będzie więc traktowana jako spora niespodzianka.

Córka Johnny'ego Deppa w związku ze znaną artystką. Lily-Rose oficjalnie ogłosiła, że jest zakochana

Kto wygra Eurowizję?

Nie zawsze klaruje się jeden faworyt, ale w tym roku tak akurat się stało. Dziennikarze muzyczni z całej Europy są wyjątkowo zgodni i według nich tegoroczną tryumfatorką powinna być reprezentująca Szwecję Loreen z utworem “Tattoo”.

Zaraz za Szwedką bukmacherzy typują Käärijä, który reprezentuje Finlandię ze swoją piosenką “Cha Cha Cha”. Trzecia w kolejności jest Noa Kirel z Izraela, która zaśpiewa utwór pod tytułem “Unicorn”.

Loreen już kiedyś wygrała

Za Loreen przemawia nie tylko jej świetna, tegoroczna piosenka, ale też ogromne doświadczenie. Jej kariera trwa już ponad dekadę. Mało tego, reprezentantka Szwecji ma już na swoim koncie jedno zwycięstwo na Eurowizji.

Miało ono miejsce w 2012 roku, kiedy to śpiewała dziś wszystkim już dobrze znany przebój “Euphoria”, który swoją drogą jest dosyć podobny do jej tegorocznego “Tattoo”. Nic więc dziwnego, że to ona ma największe szanse na zwycięstwo.

Zobacz wideo: