Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cleo dostała od Donatana luksusowe auto i mieszkanie. Teraz się zrewanżowała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.07.2024 12:28

Cleo dostała od Donatana luksusowe auto i mieszkanie. Teraz się zrewanżowała

Cleo, Donatan
fot. KAPiF

Ponad dekadę temu za sprawą współpracy piosenkarki i producenta show-biznes dowiedział się o istnieniu Cleo. Choć obecnie wokalistka prowadzi solową karierę nie zapomina o dawnych znajomościach. Sprawiła Donatanowi wyjątkowy prezent. Mało kto wpadłby na taki pomysł.

Cleo i Donatan odnieśli ogromny sukces

Artystka na początku kariery śpiewała w chórze gospel, ale to współpraca z producentem muzycznym zapewniła jej rozpoznawalność. W 2013 roku duet wyprodukował utwór "My Słowianie", który kompletnie zelektryzował internautów. Część była zachwycona połączeniem folkloru z nowoczesnym brzmieniem, a inni krytykowali klip do piosenki za wulgarny wydźwięk.

Duet zyskał rozpoznawalność, a Cleo pojechała na Eurowizję wraz z tancerkami i ludowym chórkiem. Ostatecznie w konkursie zajęli 14. miejsce, ale rozgłos o ich występie rozniósł się po całej Europie. Po powrocie piosenkarka nagrała jeszcze kilka przebojów pod opieką producenta.

Obecnie piosenkarka prowadzi solową karierę, a oprócz koncertowania występuje także w programie "The Voice Kids" jako jedna z jurorek. Choć przed fotografami nie występuje już u boku Donatana, łącząca ich przyjaźń nadal trwa. Piosenkarka sprawiła mu niecodzienny prezent.

Eurowizja 2024. Edyta Górniak i Cleo przed występem Luny Cleo z nową fuchą! Jest pierwszą gwiazdą w Polsce, która zdecydowała się na taki zawód

Cleo pochwaliła się prezentem dla Donatana. Niecodzienny wybór

W mediach społecznościowych piosenkarka pokazała mały reunion ze znanym producentem muzycznym. Ich wspólne zdjęcie nie było przypadkowe, ponieważ w dłoniach Donatana spoczywał złoty akt notarialny. Cleo okazała gest i kupiła przyjacielowi kawałek lasu.

Radość bliskich jest bezcenna! Postanowiłam podarować Donowi malowniczy las, który dawno temu natchnął go do stworzenia płyty "RÓWNONOC", od której wszystko się zaczęło. To miejsce było dla Niego magiczne, teraz będzie miał je na własność - wyznała.

Prezent nie jest przypadkowy, ponieważ bezpośrednio wiąże się z łączącą ten duet zawodową przeszłością. Piosenkarka wyznała internautom, jej podarek ma przekonać producenta do "zwolnienia" i nabrania sił. Mówi o "terapeutycznych" działaniach.

To prezent terapeutyczny - @don_donatan obiecał "zwolnić", przestać tyle pracować i wrócić do tego co dawało mu radość. Cieszę się, że mogłam zobaczyć łezkę wzruszenia płynąca spod ciemnych okularów - podsumowała.

Internauci nie kryją zachwytu kreatywnością piosenkarki. Na taki prezent raczej nie wpadłby każdy. To nie pierwszy raz, gdy duet wzbudza sensację swoimi podarkami. Cleo w przeszłości dostała od Donatana… mieszkanie.

Nietypowe prezenty gwiazdy. Cleo dostała od producenta mieszkanie

W przeszłości to producent muzyczny potrafił obdarować piosenkarkę zaskakującymi prezentami. Cleo dostała od niego m.in.: koncertowy bus i działkę w Bukownie Tatrzańskiej. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych podarków było mieszkanie, które artystka otrzymała z okazji 40. urodzin.

Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem, co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Donatan dziękuję, bardzo się z tego cieszę i jestem dumna z twoich sukcesów, ale najbardziej cieszy mnie to, że od 10 lat niezmiennie możemy na siebie liczyć - wyznała internautom w mediach społecznościowych.

Gest producenta przykuł uwagę internautów i mediów. Pod profilem Świata Gwiazd nawet wystosował oświadczenie, w którym wytłumaczył swój prezent. Dla niego nie była to wcale kosztowna inwestycja.

Dla mnie dać Cleo mieszkanie, to jak dla Was dać komuś kwiaty, nie robiłbym z tego sensacji, bo nic w tym takiego. Zwykły miły gest dla przyjaciółki - komentował.

Teraz Cleo miała szansę nieco odwdzięczyć się wieloletniemu przyjacielowi. Duet zaskoczy nas jeszcze kolejnymi prezentami? Niewiele jest rzeczy, które mogłyby to przebić.

Cleo, Donatan, fot. KAPiF
Cleo podarowała Donatanowi niecodzienny prezent, fot. KAPiF
Cleo, Donatan, fot. KAPiF
Cleo podarowała Donatanowi niecodzienny prezent, fot. KAPiF