Swiatgwiazd.pl
Marta Kaczyńska - córka

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Co dzieje się z córką Marty Kaczyńskiej? Niepokojące doniesienia obiegają media

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Media obiegły niepokojące wieści w sprawie córki Marty Kaczyńskiej. 18-letnia Ewa skasowała konto w mediach społecznościowych i zniknęła bez śladu. Jak ustalił jeden z tabloidów, nastolatka mogła wyjechać do Londynu. W sprawę mieli zaangażow

  • Marta Kaczyńska jest mamą trójki dzieci – Ewy, Martyny i Stasia

  • Nagłe zniknięcie najstarszej córki wzbudziło zainteresowanie mediów

  • Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że nastolatka mogła wyjechać do Londynu

  • Sąsiedzi Marty Kaczyńskiej i jej rodziny są zaniepokojeni

Marta Kaczyńska od lat żyje na świeczniku mediów. Choć córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie angażuje się w sprawy polityczne kraju i na co dzień trzyma się z dala od błysku fleszy, tabloidy co jakiś czas interesują się jej życiem prywatnym. Ostatnie doniesienia w sprawie rodziny Kaczyńskiej znów wywołały sporą ciekawość.

Dzieci Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy córka pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w wyniku katastrofy smoleńskiej, wyszła za Piotra Smuniewskiego. Po trzech latach małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Drugim mężem Marty Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki. Owocem ich związku są dwie córki – Ewa, która przyszła na świat w 2003 roku i jej młodsza siostra Martyna, która urodziła się w 2007 roku. Miłość ich rodziców nie przetrwała jednak próby czasu.

Po dwóch nieudanych małżeństwach Marta Kaczyńska wyszła za Piotra Zielińskiego, z którym w 2018 roku doczekała się syna, Stanisława Lecha. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej stara się być jak najlepszą żoną i matką. Sąsiedzi, którzy mają tego świadomość, są więc bardzo zdziwieni długą nieobecnością najstarzej pociechy kobiety, Ewy.

Córka Marty Kaczyńskiej wyjechała?

O najstarszej córce Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego w mediach było głośno już jakiś czas temu. Nastoletnia Ewa aktywnie prowadziła bowiem swoje konto na Instagramie. Wpisy nastolatki szybko obiegały sieć, a ich ton określany był raczej jako depresyjny. Wobec tego zainteresowanie dziewczyną cały czas rosło.

Wszystko zmieniło się, kiedy Ewa Dubieniecka przestała udzielać się w sieci i nagle usunęła konto w social mediach. Warto dodać, że dziewczyna prowadziła je głównie w języku angielskim, co mogło oznaczać, że swoimi wpisami chciała trafić do zagranicznej społeczności. Teraz nie ma ani profilu, ani dziewczyny. Jak podaje „Dobry Tydzień”, według spostrzeżeń sąsiadów Kaczyńskich, 18-letnia Ewa nagle zapadła się pod ziemię.

- Wchodzi w dorosłość i doskwiera jej brak anonimowości – stwierdził jeden z informatorów tabloidu.

Z ustaleń dziennikarzy tej samej gazety wynika również, że nie tak dawno Ewa miała przyglądać się ofertom szkół średnich w Londynie. Nastolatka co prawda uczyła się w „prestiżowym trójmiejskim liceum”, jednak Marcin Dubieniecki miał namawiać ją, by wyjechała do Londynu i właśnie tam skończyła szkołę, a potem zapisała się na studia.

Wyjazd do Wielkiej Brytanii z pewnością pozwoliłby Ewie na dobry start, a przede wszystkim na wzięcie oddechu i zachowanie anonimowości, o której wcześniej mówiła dziennikarzom osoba z otoczenia Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska z córkami w 2017 roku (źródło: EAST NEWS)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Jastrząb Post, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Kasia Dąbrowska z "Na dobre i na złe" pokazała niepokojące zdjęcie

Czytaj więcej >
nie żyje

Życie gwiazd

Nie żyje Zofia Bielewicz, aktorka znana ze "Świata według Kiepskich"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >