Marta Kaczyńska - córka Żródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Co dzieje się z córką Marty Kaczyńskiej? Niepokojące doniesienia obiegają media

14 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Media obiegły niepokojące wieści w sprawie córki Marty Kaczyńskiej. 18-letnia Ewa skasowała konto w mediach społecznościowych i zniknęła bez śladu. Jak ustalił jeden z tabloidów, nastolatka mogła wyjechać do Londynu. W sprawę mieli zaangażować się sąsiedzi.

  • Marta Kaczyńska jest mamą trójki dzieci – Ewy, Martyny i Stasia
  • Nagłe zniknięcie najstarszej córki wzbudziło zainteresowanie mediów
  • Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że nastolatka mogła wyjechać do Londynu
  • Sąsiedzi Marty Kaczyńskiej i jej rodziny są zaniepokojeni

Marta Kaczyńska od lat żyje na świeczniku mediów. Choć córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie angażuje się w sprawy polityczne kraju i na co dzień trzyma się z dala od błysku fleszy, tabloidy co jakiś czas interesują się jej życiem prywatnym. Ostatnie doniesienia w sprawie rodziny Kaczyńskiej znów wywołały sporą ciekawość.

Dzieci Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy córka pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w wyniku katastrofy smoleńskiej, wyszła za Piotra Smuniewskiego. Po trzech latach małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Drugim mężem Marty Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki. Owocem ich związku są dwie córki – Ewa, która przyszła na świat w 2003 roku i jej młodsza siostra Martyna, która urodziła się w 2007 roku. Miłość ich rodziców nie przetrwała jednak próby czasu.

Po dwóch nieudanych małżeństwach Marta Kaczyńska wyszła za Piotra Zielińskiego, z którym w 2018 roku doczekała się syna, Stanisława Lecha. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej stara się być jak najlepszą żoną i matką. Sąsiedzi, którzy mają tego świadomość, są więc bardzo zdziwieni długą nieobecnością najstarzej pociechy kobiety, Ewy.

Piotr Fronczewski był w przeszłości obserwowany przez Służby BezpieczeństwaPiotr Fronczewski był w przeszłości obserwowany przez Służby BezpieczeństwaCzytaj dalej

Córka Marty Kaczyńskiej wyjechała?

O najstarszej córce Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego w mediach było głośno już jakiś czas temu. Nastoletnia Ewa aktywnie prowadziła bowiem swoje konto na Instagramie. Wpisy nastolatki szybko obiegały sieć, a ich ton określany był raczej jako depresyjny. Wobec tego zainteresowanie dziewczyną cały czas rosło.

Wszystko zmieniło się, kiedy Ewa Dubieniecka przestała udzielać się w sieci i nagle usunęła konto w social mediach. Warto dodać, że dziewczyna prowadziła je głównie w języku angielskim, co mogło oznaczać, że swoimi wpisami chciała trafić do zagranicznej społeczności. Teraz nie ma ani profilu, ani dziewczyny. Jak podaje „Dobry Tydzień”, według spostrzeżeń sąsiadów Kaczyńskich, 18-letnia Ewa nagle zapadła się pod ziemię.

- Wchodzi w dorosłość i doskwiera jej brak anonimowości – stwierdził jeden z informatorów tabloidu.

Z ustaleń dziennikarzy tej samej gazety wynika również, że nie tak dawno Ewa miała przyglądać się ofertom szkół średnich w Londynie. Nastolatka co prawda uczyła się w „prestiżowym trójmiejskim liceum”, jednak Marcin Dubieniecki miał namawiać ją, by wyjechała do Londynu i właśnie tam skończyła szkołę, a potem zapisała się na studia.

Wyjazd do Wielkiej Brytanii z pewnością pozwoliłby Ewie na dobry start, a przede wszystkim na wzięcie oddechu i zachowanie anonimowości, o której wcześniej mówiła dziennikarzom osoba z otoczenia Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska z córkamiMarta Kaczyńska z córkami w 2017 roku (źródło: EAST NEWS)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrząb Post, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł