Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Co łączy Małgorzatę Rozenek i Agatę Młynarską? Dziennikarka ujawniła wszystko przy okazji Dnia Matki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.05.2023 16:20

Co łączy Małgorzatę Rozenek i Agatę Młynarską? Dziennikarka ujawniła wszystko przy okazji Dnia Matki

Małgorzata Rozenek, Agata Młynarska
KAPiF

Choć wydawałoby się, że poza obecnością w show-biznesie Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, prawda jest zupełnie inna. Druga z wymienionych gwiazd przypomniała o tym w Dniu Matki.

Małgorzata Rozenek 26 maja opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Skomentowała go Agata Młynarska, która objawiła fanom dziennikarek, jak wiele je łączy.

Małgorzata Rozenek zabiera głos

Małgorzata Rozenek po raz kolejny poczuła się zmuszona do zabrania głosu w debacie na temat metody poczęcia in vitro. Wszystko po skandalicznych słowach posłanki PiS Barbary Bartuś, która z mównicy sejmowej przekonywała, że “to nie jest metoda walki z bezpłodnością. To jest produkcja człowieka”.

W swoich mediach społecznościowych gospodyni “Dzień dobry TVN” opublikowała poruszający wpis, w którym wyraziła oburzenie i zauważyła, że słowa polityczki obraziły nie tylko kobiety i matki, ale również same dzieci, które przyszły na świat dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu.

- Kolejny raz nasze historie i przeżycia używane są do brutalnej walki politycznej. Kolejny raz musimy tłumaczyć, że nasze dzieci nie są „wyprodukowane”, bo nie są rzeczą - tłumaczyła Małgorzata Rozenek.

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Małgorzata Rozenek apeluje

- Mam więc prośbę „opuść żagle, odłóż szablę, odpuść sobie diable”, że tak zacytuję klasyków, a nawet weteranów polskiej sceny hiphopowej - napisała gwiazda “Dzień dobry TVN”, odwołując się do świętującego w piątek swoje dwudziestolecie utworu Mezo i Libera “Żeby nie było”.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek od wielu lat bardzo aktywnie udziela się w procesie uświadamiania Polek i Polaków na temat metody poczęcia in vitro. Sama zdecydowała się na nią, gdy wraz z byłym mężem Jackiem Rozenkiem strali się o dziecko. W ten sposób na świat przyszli synowie pary - Tadeusz i Stanisław.

Agata Młynarska i Małgorzata Rozenek - co je łączy?

Pod wpisem Małgorzaty Rozenek pojawiły się komentarze internautów, którzy dziękowali jej za wsparcie i wyrażali swoją aprobatę dla treści jej oświadczenia. Jeden z nich napisała Agata Młynarska, która przypomniała przy okazji, że zarówno ona jak i gwiazda “Dzień dobry TVN” nazwały swoje dzieci takimi samymi imionami.

- Małgosiu! Twój głos jest tak ważny i potrzebny! W punkt! Niech usłyszą! I życzenia od mamy Tadzia i Stasia dla mamy Tadzia i Stasia - czytamy.

Zobacz zdjęcia: