Swiatgwiazd.pl
Gąsowski

Instagram.com/piotrgasowski.official

Co się dzieje z Piotrem Gąsowskim? W nocy opublikował przejmujące wideo

21 Listopada 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Piotr Gąsowski od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu. Ma to związek z jego zachorowaniem na Covid-19. Aktor nieustannie dostaje mnóstwo wiadomości, zarówno tych wzruszających, jak i bardzo niemiłych.

Piotr Gąsowski musiał bowiem zmierzyć się z hejtem ze strony osób, które w koronawirusa nie wierzą. Dostał też wspaniałą wiadomość od kolegów z teatru oraz relację z występu jego syna, na którym niestety nie mógł się pojawić.

Piotr Gąsowski nie zjawił się na spektaklu syna

Piotr Gąsowski ma z Hanną Śleszyńską syna, Kubę. To 26-letni chłopak, który dopiero aspiruje do bycia aktorem. Idzie mu jednak całkiem dobrze i już stawia pierwsze kroki w zawodzie. Uczy się w szkole teatralnej, a w weekend wystąpił w Teatrze 6 Piętro.

gessler

Ślub w rodzinie Magdy Gessler. Tadeusz zdradził szczegóły wielkiego wydarzenia

CZYTAJ DALEJ

Kuba odegrał jedną z ról w przedstawieniu o Franku Sinatrze. Piotr Gąsowski, choć nie mógł występu obejrzeć na żywo, wszystko widział z relacji, którą nagrali mu jego znajomi. Aktor mógł więc czuć się tak, jakby faktycznie siedział w pierwszym rzędzie. Po jego wpisach związanych z nagraniami można było wywnioskować, że jest z syna bardzo zadowolony.

- A ja przeżywam w szpitalu... Jestem z Was dumny. A zwłaszcza z Ciebie, Synu - skwitował w swojej relacji Gąsowski.

Piotr Gąsowski — wiadomość od kolegów z teatru

Piotr Gąsowski również udziela się w Teatrze 6 Piętro. Przyjaciołom, z którymi pracuje, ewidentnie go brakuje. Dali mu to poczuć we wzruszającym filmiku, który został mu przesłany.

Widać na nim jak Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pozdrawiają Gąsowskiego ze sceny, a za nimi, na cześć aktora, wiwatuje cała publiczność. Sam aktor wyznał, że nagranie to bardzo go poruszyło.

- A jeśli „warto” czasem zachorować, to tylko dlatego, żeby, ze wzruszeniem zauważyć, ile wspaniałych osób mnie otacza! - skomentował.

W jakim stanie jest Piotr Gąsowski?

Kilka dni temu Piotr Gąsowski trafił do szpitala ze względu na swoje zakażenie koronawirusem. Aktor musiał borykać się niemal ze wszystkimi objawami choroby. Gdy pojawiły się problemy z oddychaniem, zawiadomił pogotowie.

Sprawna pomoc okazała się dla aktora bardzo ważna, gdyż jego stan został ustabilizowany, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z opublikowanych przez niego informacji wynika, że już powoli wraca do zdrowia. Lekarze powiedzieli mu, że gdyby nie był zaszczepiony, mogłoby być z nim jeszcze gorzej, a rekonwalescencja byłaby dużo trudniejsza.

Zobacz post:


Gąsowski
Gąsowski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Odważne słowa Dody na temat kolejnego małżeństwa. "2022 to będzie mój rok"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Doda zabrała głos ws. zarzutów

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce

Czytaj więcej >