Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Eminema wzięła ślub. Zjawiskowa panna młoda
Anna Lipska
Anna Lipska 20.05.2024 21:01

Córka Eminema wzięła ślub. Zjawiskowa panna młoda

Córka Eminema wzięła ślub
fot. Instagram

Córka Eminema Hailie Jade wzięła ślub. Zdjęcia trafiły do sieci, a zachwytom nie ma końca. Jak wyglądała panna młoda?

Eminem: dzieci

Eminem to jeden z najpopularniejszych raperów na świecie. Jego wizerunek może sprawiać wrażenie niegrzecznego. W życiu prywatnym muzyk jest ojcem trzech córek.

Bycie tatą to życie podwójnym życiem – wyznał w 2004 roku magazynowi „Rolling Stone”. – Nie mówię, że jestem tatą idealnym, ale najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać jest bycie obecnym dla swoich dzieci i wychowanie ich w dobry sposób – dodał.

Hailie Jade Mathers jest jedyną biologiczną córką rapera i owocem jego związku z eksmałżonką Kimberly Anne Scott. Przypomnijmy, że para poznała się jeszcze w szkole średniej i umawiała się ze sobą od 1989 roku. Brali ślub aż dwukrotnie - po raz pierwszy w 1991, co skończyło się rozwodem w 2001 roku. W 2006 roku ponownie scementowali związek, dając sobie drugą szansę, ale po 12 miesiącach znów się rozeszli.

Ma jeszcze dwie siostry. Pierwsza adoptowana córka Eminema to Alaina Marie Scott. Urodziła się 22 lutego 1993 roku w Michigan. Jest dzieckiem siostry byłej żony rapera – Kim Scott. Artysta zaadoptował ją, ponieważ jej prawdziwa matka miała problem z narkotykami. Alaina w ubiegłym roku wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem - Mattem Moellerem. 

Trzecią i najmłodszą córką Eminema jest Stevie Laine Scott. Urodziło się - identyfikuje się jako osoba niebinarna, dlatego używamy zaimków neutralnych płciowo, 16 kwietnia 2002 roku. Jest dzieckiem byłej żony rapera i jej ówczesnego chłopaka Erica Harttera. Jednak para zeszła się ponownie i w 2005 roku muzyk zaadoptował Stevie.

Właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia ze śluby Hailie. Eminem ma wielkie powody do szczęścia.

Bardzo przeżyła rozwód. Pochwaliła się nową miłością Cichopek pręży się w kusych szortach, ale to jej stopy w centrum uwagi

Zaręczyny Hailie Jade Mathers

W ubiegłym roku Hailie pochwaliła się w sieci zaręczynami z długoletnim partnerem Evanem McClintockiem. O mężczyźnie niewiele jednak wiadomo, bo mężczyzna strzeże swojej prywatności.

Nie wiadomo też dokładnie, od jak dawna zakochani są razem. Portal TMZ donosi, że są razem od 2016 roku, o czym mają świadczyć wspólne fotki publikowane w mediach społecznościowych.

Córka Eminema wzięła ślub

Hailie Jade pochwaliła się zdjęciami ze ślubu w sieci. Pokazała kilka romantycznych kadrów, na których widać, jak pięknie wyglądała w sukience o kroju syrenki i z długim welonem. Tak zjawiskowej panny młodej dawno nie widzieliśmy. 

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego, piękniejszego weekendowego świętowania. Tyle łez szczęścia wylanych, śmiechu i uśmiechu, i tyle miłości. Evan i ja czujemy ogromną wdzięczność za całą rodzinę i przyjaciół, którzy przybyli, aby nas wesprzeć i być częścią tego nowego rozdziału naszego życia jako mąż i żona - napisała Hailie.

Pod jej postem zaroiło się od życzeń szczęścia i wielu lat w miłości. Eminem ma powody do szczęścia.

Zdjęcia z dumnym ojcem panny młodej pokazał portal TMZ.

Córka Eminema wzięła ślub, fot. Instagram
Córka Eminema wzięła ślub, fot. Instagram
Córka Eminema wzięła ślub, fot. Instagram
Córka Eminema wzięła ślub, fot. Instagram