Zbigniew Zamachowski Żródło: TRICOLORS/East News

Do sieci trafiło zdjęcie Zbigniewa Zamachowskiego z obsadą spektaklu

8 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Najnowsza publikacja w social mediach, na której nie zabrakło Zbigniewa Zamachowskiego, obiegła Internet z prędkością światła. Po głośnym rozstaniu z małżonką Moniką aktor wpadł w wir pracy, czego dowodem może być wspomniany post. Uwagę internautów przykuł pewien widoczny na twarzy aktora szczegół. Chodzi o minę gwiazdora - w takiej odsłonie nie pokazywał się publicznie już od pewnego czasu.

  • Media przyglądają się rozstaniu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich
  • Aktor postanowił osobiście odnieść się do powstałego zamieszania
  • Niedawno do sieci trafiło zdjęcie zza kulis spektaklu, w jakim bierze udział

Zbigniew Zamachowski to gwiazdor takich produkcji jak: “Podatek od miłości” czy “Polityka”. Ostatnio to nie z powodu nowych propozycji zawodowych o aktorze zrobiło się jednak niezwykle głośno. Za medialny szum odpowiada rozstanie Zamachowskiego z żoną. Informacje o wyprowadzce gwiazdora z ich wspólnego mieszkania obiegły sieć pod koniec marca 2021 roku.

Zbigniew Zamachowski w centrum uwagi. Aktor ustosunkował się do zamieszania w mediach społecznościowych

Od końca minionego miesiąca wielu internautów bacznie przygląda się historii ze Zbigniewem Zamachowskim w roli głównej. Wszystko zaczęło się od wyprowadzki aktora z mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Paparazzi uwiecznili na zdjęciach akcję wynoszenia z lokalu pełnych kartonowych pudeł.

Przez kilka dni po wydarzeniu do mediów praktycznie każdego dnia spływały nowe informacje w tej sprawie. W sieci mnożyły się teorie dotyczące przyczyny rozpadu związku Zamachowskich. Choć przez jakiś czas Zbigniewowi Zamachowskiemu udawało się znosić zamieszanie wokół jego osoby bez komentarza, ostatecznie nie wytrzymał i postanowił ustosunkować się do plotek.

Post opublikowany na oficjalnym profilu aktora na Facebooku nie był zapewne jednak tym, czego spodziewali się zainteresowani dalszym rozwojem sytuacji internauci. Już na początku notki aktor zaznaczył, że czuje się zmuszony do zabrania głosu w tej sprawie. Jasno dał rodakom do zrozumienia, że nie zamierza ujawniać żadnych szczegółów.

Upubliczniono jeden z listów miłosnych Krzysztofa Krawczyka do Ewy. Znamy jego treśćUpubliczniono jeden z listów miłosnych Krzysztofa Krawczyka do Ewy. Znamy jego treśćCzytaj dalej

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - powiadomił Zbigniew Zamachowski.

Jednocześnie aktor zapewnił, że w jego social mediach nie zabraknie informacji dotyczących dalszych podejmowanych przez niego działań zawodowych. Tych, mimo trudnej sytuacji z pandemią COVID-19 w tle, nie brakuje. Dowodem tego jest nowa publikacja na Instagramie Beaty Ścibakówny.

Aktor nie traci czasu, zaangażował się w nowy zawodowy projekt

Aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa, Beata Ścibakówna, prowadzi konto na Instagramie zrzeszające grono ponad 33 tys. obserwatorów. Właśnie ta grupa miała okazję zapoznać się ze zdjęciem zza kulis spektaklu “Oszuści”. W realizację projektu czynnie angażuje się również widniejący na fotografii Zbigniew Zamachowski oraz aktorka Gabriela Muskała - potencjalnie (zgodnie z typowaniami niektórych internautów) nowa partnerka gwiazdora.

Uwagę wielu komentujących przykuł uwagę między innymi uśmiech, z jakim pozował do zdjęcia Zamachowski. To pierwszy raz od wielu dni, gdy aktor pokazał się w tak pozytywnej odsłonie. Warto wspomnieć, że z racji rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce występy sceniczne są oczywiście zawieszone, a opublikowana w sieci fotografia miała wyrażać tęsknotę za wspólnym przeżywaniem emocji w teatrach.

- Miło widzieć pana Zbigniewa uśmiechniętego - podzieliła się jedna z internautek.

"Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego...

Opublikowany przez Zbigniewa Zamachowskiego Sobota, 27 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: WP, Instagram, Plejada, Facebook

Następny artykuł