Swiatgwiazd.pl
Doda

youtube.com/ ROZRYWKA

Doda poinformowała o tymczasowej rezygnacji z koncertów. Podała powód

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Doda od lat nie znika z pierwszych stron gazet i wzbudza swoją osobą niemałe emocje. Ostatnio zaskoczyła wszystkich informacją o rozwodzie z Emilem tym bardziej, że od ślubu minęły zaledwie 3 lata. Teraz do sympatyków gwiazdy dotarła kolejna smutna wiadomość - Doda rezygnuje z koncertowania.

  • Po 3 latach małżeństwa Doda rozwodzi się z Emilem

  • Rabczewska rezygnuje z koncertowania

  • Doda nie zamierza dzielić fanów

W kwietniu 2018 roku polski show-biznes wywrócił się do góry nogami - Doda poinformowała, że w słonecznej Hiszpanii wzięła ślub kościelny z Emilem Stępniem. Dla wszystkich było to o tyle zaskoczeniem, że nikt nawet nie spodziewał się, by Rabczewska planowała ponowne wyjście za mąż.

Po 3 latach zdecydowali o rozwodzie

Od samego początku Dorota Rabczewska nie chwaliła się zbytnio swoim związkiem w mediach. Gdy razem z Emilem powiedzieli sobie sakramentalne "tak", niemal przestali być widywani razem. Artystka niechętnie dzieliła się też ich wspólnymi fotkami w sieci i sporadycznie wypowiadała się na temat związku.

Od około roku jednak temat małżeństwa Rabczewskiej zupełnie ucichł. Fani co prawda wytrwale dopytywali o najciekawsze nowinki, ale na próżno. Gdy Doda pochwaliła się w sieci samotnymi wakacjami, internauci zaczęli podejrzewać, że między zakochanymi przestało się układać.

Dominika Tajner

Dominika Tajner zawalczy w MMA. Już przygotowuje się do charytatywnej walki

CZYTAJ DALEJ

I tym razem celebrytka nie komentowała plotek, aż w końcu, zaledwie kilka dni temu poinformowała, że razem z Emilem zamierzają się rozwieść. Co więcej, jak przyznała, do rozstania doszło już jakiś czas temu, ale oboje utrzymywali ten fakt w tajemnicy. Sekretem owiany jest również powód takiej decyzji. Chociaż i na tym polu nie brakuje spekulacji, Doda jasno dała do zrozumienia, że nie zamierza dzielić się żadnymi więcej informacjami. (Więcej tutaj)

Rabczewska stara się iść na przód, a w szczególności wrócić na właściwe tory w swojej karierze. Ostatnio do czerwoności rozgrzała publikę zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie z okazji Polsat SuperHit Festiwal. Tymczasem okazało się, że to jej pierwszy od dawna i zarazem ostatni koncert.

Doda rezygnuje z koncertów

W niedawnej rozmowie z Super Expressem Rabczewska wyznała, że w najbliższym czasie nie zamierza koncertować. Artystka rezygnuje z występów przez sytuację w kraju. Chodzi o szczepienia.

- Nie zamierzam koncertować w momencie, kiedy koncerty dzielą się na zaszczepionych i niezaszczepionych - grzmiała Doda w rozmowie z Super Expressem.

Jak podkreśliła, nie chce, by jej fani byli dzieleni, dlatego tymczasowo rezygnuje całkowicie z koncertów.

- Moi fani z różnych powodów są zaszczepieni, z różnych powodów nie są. Nie mam zamiaru ich dzielić i nie będę przykładać do tego ręki, więc sorry, ale nie - dodała dla SE.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >