Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit opowiedziała o pierwszych chwilach z synkiem. "Jesteśmy szczęśliwi"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.01.2023 18:03

Dominika Gwit opowiedziała o pierwszych chwilach z synkiem. "Jesteśmy szczęśliwi"

Dominika Gwit
fot. KAPiF

Dominika Gwit wróciła do regularnej aktywności w mediach społecznościowych. Jeszcze wśród szpitalnej scenografii zdradziła internautom, jak czuje się jako świeżo upieczona mama. Pierwsze chwile zapamięta do końca życia.

Niedawno świat aktorki wywrócił się do góry nogami z powodu narodzin pierwszego dziecka. Choć od dłuższego czasu przygotowywała się wraz z internautami na ten moment, poród niósł ze sobą ogromne emocje. Teraz świeżo upieczona mama zdradza, jak się czuje w nowej roli.

Dominika Gwit o pierwszych chwilach macierzyństwa

Aktorka zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych na krótko przed porodem. Niedawno jednak powróciła do wiernych obserwatorów, tym razem nie tylko jako artystka sceniczna, ale również świeżo upieczona mama.

W jednej z relacji podziękowała internautom za ogrom gratulacji, który spłynął na nią po przyjściu na świat syna. Przez ostatnie miesiące w mediach społecznościowych mogła odczuć mnóstwo słów wsparcia. Obecnie rozpoczęła nowy etap życia, o który z chęcią podzieli się z obserwatorami.

Jeszcze raz dzięki. Cały czas spływają gratulacje, życzenia. Bardzo dziękujemy, jesteśmy szczęśliwi. [...] Wszyscy są zdrowi, zadowoleni i rumiani więc fajnie — przyznała Dominika Gwit.

Nagrywając relacje ze szpitalnej sali, kobieta ma nadzieję, że już niedługo wraz z synkiem wróci do domu, gdzie długo przygotowywała dla niego pokój. Zdradziła również o pierwszych chwilach macierzyństwa, które jest dla niej nowym wyzwaniem.

Ja się odnalazłam na szczęście we wszystkim bardzo dobrze. Zaskakująco dobrze się czuję i jestem pełna dobrej energii — wyznała.

Dominika Gwit nie może doczekać się kolejnych wyzwań

Ogromna radość aktorki bije z jej relacji w mediach społecznościowych, jednak nowy etap może nieść ze sobą wiele obowiązków. Gwiazda zapowiedziała, że chce wrócić do zawodu, jak tylko będzie to możliwe. Połączenie macierzyństwa z pracą może być niełatwym zadaniem.

Na razie jednak z uśmiechem relacjonuje internautom pierwsze dni macierzyństwa. Chłopiec zupełnie zawrócił jej w głowie.

Malutki jest najpiękniejszym chłopcem świata. Kocham go bardzo — wyznała przeszczęśliwa.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Franciszek Pieczka we wspomnieniach wnuczki. Takim dziadkiem był uwielbiany aktor

  3. Katarzyna Cichopek ma kolekcję torebek wartą ponad 100 tysięcy złotych. Ile zapłaciła za najdroższy model?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!