Swiatgwiazd.pl
andrzej piaseczny

instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Dramatyczna przeszłość Alicji Piasecznej. Syn podarował jej wyjątkowy prezent

23 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Najważniejszą kobietą w życiu Andrzeja Piasecznego jest bez wątpienia jego mama. Ostatnio syn podarował jej niezwykle emocjonalny prezent. Alicja Piaseczna nie potrafiła ukryć wzruszenia.

  • Andrzej Piaseczny ma bardzo silną więź ze swoją mamą

  • Razem wzięli udział w nowym show TVN-u „Starsza pani musi fiknąć"

  • Okazuje się, że przeszłość pani Alicji jest pełna gorzkich wspomnień

Andrzej Piaseczny jest znowu na językach, a to wszystko dlatego, że otwarcie zaczął mówić o swojej orientacji seksualnej. Wszystko zaczęło się od wyznania piosenkarza, że jeden z utworów na jego nowej płycie „50/50" zadedykowany jest mężczyźnie. Fani gratulowali Piaskowi odwagi i dodawali mu otuchy w komentarzach na mediach społecznościowych.

Artysta nie zwalnia tempa i zapowiedział nowy singiel pt. „Miłość". Mówi się, że ma być on ukłonem w stronę społeczności LGBT+ (więcej tutaj).

Niezwykła relacja Andrzeja Piasecznego z mamą

Dla zapracowanego Andrzeja udział w programie „Starsza pani musi fiknąć" wydawał się idealną okazją, by pokazać swojej mamie, jak wiele dla niego znaczy. Reality show polega na tym, że gwiazdy organizują swoim rodzicom niezapomniane przygody, często w odległych krajach. Taki program jest idealną okazją, by pokazać wyjątkową więź, jaką mają niektórzy celebryci ze swoimi rodzicami.

Na panią Alicję czekała zatem wycieczka do Afryki. W programie przewidziano lot helikopterem, ekstremalne serfowanie po wydmach i niebezpieczną wyprawę quadami. Na zakończenie Andrzej zorganizował mamie kolację, podczas której podarował jej niepowtarzalny prezent.

P Żyła EN

Piotr Żyła pokazał imponującą sylwetkę. Fani są zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Wyjątkowy prezent od Andrzeja Piasecznego

Jednak okazuje się, że mama Andrzeja Piasecznego przed laty przeżyła ogromną tragedię. To dlatego na widok prezentu od syna nie mogła powstrzymać łez.

Jej historia przedstawiona jest w książce, którą pani Alicja otrzymała od Piaska w programie "Starsza ani musi fiknąć". Znajduje się tam informacja, że mama wokalisty przeżyła obóz koncentracyjny.

Nic dziwnego zatem, że podczas wręczania podarunku, pani Alicja zalała się łzami. Emocji nie sposób powstrzymać przy tak emocjonalnym doświadczeniu:

- Historia mojej rodziny zaczyna się od chłopa pańszczyźnianego, toczy się poprzez obóz koncentracyjny, do którego trafiłam jako mała dziewczynka, a kończy na karierze Andrzeja - powiedziała Alicja Piaseczna w rozmowie z magazynem "Show".


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >