Swiatgwiazd.pl
Andrzej Duda - dzieciństwo

ADEM ALTAN/AFP/East News

Dzieciństwo Andrzeja Dudy. „Psocił tyle, ile trzeba było”

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Andrzej Duda od dawna angażuje się w sprawy polityczne naszego kraju, a od sześciu lat pełni funkcję prezydenta. W dzieciństwie marzył jednak o zupełnie innej karierze. Z okazji Dnia Dziecka o tych faktach z życia głowy państwa opowiedział w rozmowie z Super Expressem jego ojciec, Jan Tadeusz Duda.

  • Ojciec Andrzeja Dudy opowiedział o dzieciństwie swojego syna

  • Ujawnił, o jakim zawodzie marzył przed laty obecny prezydent Polski

  • „ Psocił tyle, ile trzeba było” – zdradził Jan Tadeusz Duda w rozmowie z SE

Andrzej Duda od sześciu lat pełni funkcję prezydenta Polski. Z racji wykonywanego zawodu informacje o jego życiu często docierają do mediów. Nie inaczej stało się w Dzień Dziecka. Z okazji wyjątkowego święta o dzieciństwo Andrzeja Dudy został zapytany jego ojciec.

Andrzej Duda w dzieciństwie

Andrzej Duda od dawna z powodzeniem rozwija swoją karierę. Choć w 1996 roku został absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a dziewięć lat
później uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych, wybrał drogę polityczną. W ciągu ostatnich lat pracował między innymi w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

W końcu Andrzej Duda sam zasiadł na fotelu prezydenta, z którego nie schodzi od sześciu lat. Przypomnijmy, że ostatnio udzielił wywiadu, w którym opowiedział o „byciu twardym prezydentem”. Jego wypowiedź szybko obiegła największe serwisy internetowe w Polsce, a media społecznościowe zasypały komentarze rozbawionych internautów (więcej TUTAJ).

W związku z tak rozwijającą się karierą mogłoby wydawać się, że Andrzej Duda od zawsze chciał stanąć na czele państwa. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że jako dziecko miał on zupełnie inne plany. O nieznanych dotąd faktach z życia prezydenta opowiedział jego ojciec, prof. Jan Tadeusz Duda.

pjimage (6)

Annę Lewandowską czeka długa rozłąka z Robertem. Zacytowała słowa Klary do ojca

CZYTAJ DALEJ

Ojciec Andrzeja Dudy odniósł się do jego dzieciństwa. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że obecny prezydent Polski był w przeszłości grzecznym i mądrym dzieckiem. Mimo to nie brakowało mu chwil wolności, w których mógł nabroić. Rodzice świadomie mu na to pozwalali.

- (…) dobrze się uczył, ale też psocił tyle, ile trzeba było. I dobrze. Pozwalaliśmy mu na wolność – mówił Jan Tadeusz Duda.

Andrzej Duda chciał zostać kierowcą

Podczas tego samego wywiadu ojciec prezydenta opowiedział też o jego marzeniach. Okazało się, że przed laty Andrzej Duda nie marzył ani o karierze prawniczej, ani politycznej.
Swoją zawodową przyszłość chciał bowiem związać z samochodami.

- Chciał zostać kiedyś kierowcą – zaznaczył jego ojciec.

Choć te plany nigdy się nie ziściły, dziś Jan Tadeusz Duda jest bardzo dumny ze swojego syna. Siebie jako ojca wspomina jako „ojca pasjonata”, który od zawsze był bardzo zaangażowany w wychowanie dziecka. Jak wspomniał po latach, jednym z jego ulubionych zajęć była wspólna zabawa z synem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >