Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Bartosiewicz pierwszy raz o rozwodzie i relacji z synem. Nikt nie miał pojęcia, przez co przeszła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2024 07:21

Edyta Bartosiewicz pierwszy raz o rozwodzie i relacji z synem. Nikt nie miał pojęcia, przez co przeszła

Edyta Bartosiewicz
fot.: KAPiF

Edyta Bartosiewicz udzieliła niezwykle poruszającego wywiadu, w którym postanowiła zabrać głos w sprawie swojego rozwodu. Opisała też, jak przez lata wyglądała jej trudna relacja z synem.

Edyta Bartosiewicz - od sukcesów w życiu zawodowym do porażek w prywatnym

Edyta Bartosiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Obecna na scenie od późnych lat 80., w przeciągu swojej kariery wydała dziewięć solowych albumów, z których ostatni ukazał się cztery lata temu.

Bilety na koncerty artystki wyprzedają się jak świeże bułeczki, a jej twórczość stale doceniana jest przez fanów i krytyków, o czym świadczyć może sześć Fryderyków i aż 23 nominacje.

W życiu prywatnym artystki o sukcesy było niestety ciężej. Gwiazda ma za sobą rozwód z producentem Leszkiem Kamińskim. Małżeństwo zaowocowało narodzinami syna, jednak relacja z nim nie zawsze była tak dobra, jak dzisiaj.

Edyta Bartosiewicz w końcu pochwaliła się synem. Pod zdjęciem z Aleksandrem lawina komplementów Edyta Bartosiewicz i gwiazda disco-polo razem! Siedem lat czekała na ten moment

Edyta Bartosiewicz o relacji z synem

Edyta Bartosiewicz gościła w programie “Monika Olejnik. Otwarcie”, w którym nie wahała się sięgnąć pamięcią do okresu dorastania swojego dziecka. 33-letni dziś mężczyzna przyszedł na świat w 1991 r. Gdy gwiazda rozstała się z mężem, miał siedem lat.

Byłam normalną matką, która zawoziła dziecko do szkoły. Później z niej przywoziła. Gotowała. Wypełniałam te wszystkie obowiązki tak, jak każda inna kobieta - wspominała piosenkarka.

Artystka przyznała, że wzięcie na siebie roli matki i ojca jednocześnie było dla niej bardzo trudne. Sytuację, w jakiej się znalazła zdefiniowała jako “zaburzenie domu”. Niestety, ucierpiała na tym jej relacja z dzieckiem.

Edyta Bartosiewicz o relacji z synem

Na szczęście, jak zdradziła Monice Olejnik Edyta Bartosiewicz, obecnie ma bardzo dobry kontakt ze swoim dorosłym synem, który całkiem niedawno pojawił się nawet na koncercie swojej mamy.

Kiedy on po raz pierwszy przyszedł na mój koncert i był oczarowany. Powiedział, że jest ze mnie dumny. To było tak wzruszające. Tak piękne, że ja nawet nie chcę myśleć o tym, co było wcześniej… - stwierdziła wokalistka.

Jakiś czas temu Edyta Bartosiewicz udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje u boku swojego syna. Podobny do sławnej mamy?

Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz, fot. KAPiF
Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz, fot. KAPiF