Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak o nazwisku syna. Jest przeciwna zmianie?

10 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, że syn jest dla niej najważniejszy. Stara się zapewnić mu jak najlepszą przyszłość, choć jednocześnie chce, by sam podejmował najważniejsze decyzje. Nie kryła jednak zaskoczenia, gdy Allan poinformował ją o chęci zmiany nazwiska. Co na to artystka?

Temat zmiany nazwiska przez Allana przewinął się w kolorowej prasie już jakiś czas temu. Wówczas jednak Edyta Górniak nie skomentowała sprawy, zasiewając ziarnko niepewności. W końcu przerwała ciszę i opowiedziała o swoim podejściu do zamiarów pierworodnego.

Burzliwe małżeństwo Edyty Górniak

Allan Krupa jest owocem małżeństwa Edyty Górniak z Dariuszem Krupą. Para pobrała się w 2005 roku i niestety, rozwiodła już w 2010 roku. Dopiero po latach celebrytka przyznała, że wyszła za mąż ze strachu!

Cztery lata po ślubie para postanowiła się rozstać, a wtedy Edyta opowiedziała, jak była ograniczana i oszukiwana przez męża. Od tamtej pory ich relacje nie należały do najlepszych. Sytuację zaogniła tragiczna sytuacja z udziałem Dariusza. Mężczyzna śmiertelnie potrącił starszą kobietę na pasach, podczas gdy prowadził pod wpływem narkotyków.

Tomasz Kot

Tomasz Kot pokazał zdjęcie z żoną. Agnieszka to piękna kobieta

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Artystka tym bardziej niechętnie wypowiadała się na temat byłego męża, choć była o niego stale pytana, m.in. z uwagi na nazwisko Allana. Jakiś czas temu do prasy dotarły informacje, jakoby chłopak miał w planach zmianę nazwiska z Krupy na Górniak. Co na to jego mama?

Allan chce zmienić nazwisko?

W ostatniej rozmowie z Faktem Edyta Górniak potwierdziła, że jej syn rzeczywiście miał w planach zmianę nazwiska i nie ukrywała, że było to dla niej niemałe zaskoczenie. Jednocześnie podkreśliła, że miało to miejsce jakiś czas temu, jeszcze przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Wtedy postawiła Allanowi jeden warunek.

- Powiedziałam mu, że jeśli chce to zrobić, ja to przyjmę, ale poczekajmy do 18. roku życia, jak będzie bardziej świadomy. Jeśli zdecyduje, że chce, to to już będzie jego świadoma decyzja - wyznała dla Faktu.

Chociaż Allan miał wyraźną aprobatę mamy, jak wynika z jej słów, do tematu już nie wrócił. Edyta Górniak podkreśliła jednak, że gdyby chłopak wciąż chciał zmienić nazwisko i całkowicie odciąć się od ojca, nie będzie temu przeciwna.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują rocznicę związku. Wybrali wyjątkowe miejsce

  • Dom Adama z „Sanatorium miłości” zostanie sprzedany? Senior martwi się o chorą matkę

  • Sylwia Nowak o tragicznej śmierci teściów. Dramat rozegrał się kilka miesięcy po jej ślubie

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >