Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak pokazała dwójkę swoich "dzieci". Fani bez ogródek: "Czym tu się chwalić?"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.06.2023 21:17

Edyta Górniak pokazała dwójkę swoich "dzieci". Fani bez ogródek: "Czym tu się chwalić?"

Edyta Górniak
fot. KAPiF, instagram.com/edytagorniak

Z okazji Dnia Dziecka polskie gwiazdy chętnie pokazują zdjęcia z czasów młodości lub fotografie swoich pociech. Na tę drugą opcję zdecydowała się Edyta Górniak — w mediach społecznościowych podzieliła się kadrem, który wywołał niemałe poruszenie w sieci.

Edyta Górniak pochwaliła się dwójką swoich “dzieci”, a w komentarzach rozpętała się burza. Fani byli bezlitośni, natomiast Górniak odpowiadała im, nie przebierając w słowach…

Edyta Górniak pochwaliła się synem i jego dziewczyną

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w całej Polsce. Fani kojarzą ją nie tylko dzięki wspaniałemu wokalowi, ale również aktywnemu udzielaniu się w świecie show-biznesu. Prywatnie gwiazda zajmuje się wychowaniem syna, Allana (19 l.). Już jakiś czas temu wyprowadził się on od mamy, jednak ta wciąż ma z nim bardzo bliskie stosunki. Niejednokrotnie podkreślała, że stara się robić dla niego wszystko, co najlepsze. 

Z okazji Dnia Dziecka artystka pochwaliła się fotografią z Allanem, na którym zapozował on ze swoją dziewczyną, Angeliką (19 l.). Zdjęcie wywołało jednak zupełnie inne emocje, niż mogła spodziewać się Górniak.

Poznajecie? Polskie gwiazdy pochwaliły się zdjęciami z dzieciństwa. Kwiatkowski, Gessler, Ibisz i inni

Post Edyty Górniak wywołał w internecie prawdziwą burzę

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie zdjęcie dwójki swoich “dzieci”. Część fanów entuzjastycznie zareagowała na fotografię zakochanych. Jednak znaczna większość zwróciła uwagę na fakt, że Angelika, dziewczyna Allana, do fotografii zapozowała z papierosem. Obserwatorzy Górniak stanowczo skrytykowali ten fakt.

– Dziecko z fajką. Omg, czy możemy nie promować takich zachowań...? – pisała internautka. jej komentarz zgarnął sporą liczbę polubień. 

– Syn poukładany, dziewczyna nie koniecznie. Z tą petą… wyglądu nie skomentuje – narzekał ktoś inny.

Edyta Górniak odpowiedziała na krytykę ze strony fanów

Fani bardzo sceptycznie zareagowali na fotografię opublikowaną przez Edytę Górniak. Część z nich zapomniała, że Allan i jego dziewczyna są dorosłymi ludźmi. Internauci nie szczędzili nie tylko krytycznych uwag. W pewnym momencie do sekcji komentarzy zawitała sama Górniak, która stanęła w obronie “synowej”.

– Kocham nawet z fajem – odpowiedziała na kąśliwe uwagi odnośnie papierosa.

Na pytanie pod zdjęciem “Czym tu się chwalić”, odpowiedziała “Miłością baranie”. Jednak to nie wszystko. Na sugestię jednej z fanek, by ktoś inny w celu przyciągnięciu pozytywnego myślenia udał się do psychologa, Górniak odparła “Nie popieram”.