Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu na granicy. Fani nie wytrzymali
Kamila Krótka
Kamila Krótka 07.12.2021 01:00

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu na granicy. Fani nie wytrzymali

pjimage (32)
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak znana jest z instagramowych dywagacji, które właściwie mało kto rozumie. Nie odpuściła swoim fanom nawet po kontrowersyjnym koncercie "Murem za polskim mundurem", który TVP zorganizowało mimo kryzysu humanitarnego na granicy.

Tym razem jednak Edyta Górniak spotkała się ze sporą krytyką, na którą postanowiła odpowiedzieć w swoim stylu. Fani jednak nie do końca wiedzą, co diwa miała na myśli.

Edyta Górniak dywaguje o Polsce i odpowiada fanom

Po wystąpieniu na koncercie na granicy na Edytę Górniak spłynęła fala krytyki. Artystka zaprezentowała dwa utwory, których aranżacja nie przypadła wszystkim do gustu.. Diwa, jak to ma w zwyczaju, postanowiła obronić swoją decyzję i odpowiedzieć fanom... w znany już przez jej fanów sposób.

We wtorek na instagramowym profilu Edyty Górniak pojawiło sie zdjęcie z występu, a w poście artystka zamieściła obszerną refleksję na temat nastrojów panujących w Polsce. Jak zaleca diwa - na wszystko należy "patrzeć sercem":

"Patrzmy na wszystko sercem. To jedyna łagodność, jaką możemy osiągnąć. Jedyna postawa wobec wszystkich, szczególnie trudnych zagadnień. Z pozycji umysłu, czyli ego, możemy planować tylko destrukcję i zagładę."

Reakcja internautów na wpis Edyty Górniak

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Wiele z komentarzy skrytykowało Edytę Górniak i jej decyzję o wystąpieniu na koncercie TVP. Na kilka z nich pojawiły się naprawdę absurdalne wypowiedzi.

"A czego dotyczy ta mowa Pani? A ten podkład muzyczny i to zdjęcie też jakoś mi ze sobą niezbyt współgrają. Nie bardzo Panią jestem w stanie zrozumieć" - pojawiło się pytanie. "Niedługo zrozumiesz i poczujesz" - odpowiedziała Górniak.

"Trzeba zarabiać...." - napisał kolejny obserwator.

"Uzdrawiać. Zgadzasz się ?" - absurdalnie odpowiedziała diwa.

"Wyparcie jest wygodne. Ale niczego nie zmieni to myślimy, że czegoś nie ma. Po czynach Ich poznacie. Nie po wersach o miłości w ładnych sukienkach i fryzurach. Z miłością." - napisała internautka.

"Do czego namawiasz i nawołujesz zatem ? Do walki ? Stań się nią, jeśli pragniesz. Lecz wtedy stajesz się tym samym z czym walczysz. A wtedy ten profil będzie dla Ciebie nudny. Nie znajdziesz tu przestrzeni dla siebie i swojej złości. Są inne profile do tego celu." - skomentowała Górniak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz 2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza 3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].