Eleni przebaczyła zabójcy swojej córki. Opowiedziała o hejcie, jaki spotyka ją w sieci Żródło: TRICOLORS/East News

Eleni przebaczyła zabójcy swojej córki. Opowiedziała o hejcie, jaki spotyka ją w sieci

2 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Kariera muzyczna Eleni była obarczona wieloma sukcesami, ale także naznaczona wielką tragedią, jaka ją spotkała. Piosenkarka przeżyła śmierć córki, która została zamordowana przez chłopaka, z którym zerwała. W wywiadzie dla portalu „muzyka.interia.pl” opowiedziała o hejcie internetowym, jaki ją spotkał. Gwiazda nie miała łatwo.

  • Eleni zagra podczas koncertu na Jasnej Górze
  • Piosenkarka czuje wielki sentyment do tamtego miejsca
  • Gwiazda opowiedziała o hejcie, który spłynął na jej barki

Nikt nie chciałby doświadczyć tak wielkiej tragedii, jaka spotkała słynną piosenkarkę Eleni. Od śmierci jej córki minęło już 27 lat, ale ból pozostanie na zawsze. Zjawisko hejtu w dzisiejszych czasach widnieje na tle codziennym. Artystka również go doświadczyła.

Eleni opowiedziała o hejcie

Już wkrótce odbędzie się organizowany przez stację telewizyjną Polsat koncert na Jasnej Górze pt. „Serdeczna matko, opiekunko ludzi”. Jedną z gwiazd, która będzie obecna na scenie tamtejszego wieczoru, jest Eleni.

Piosenkarka udzieliła szczerego wywiadu dla portalu „muzyka.interia.pl”, w którym zdradziła m.in. swoje emocje, dotyczące nadchodzącego występu w Częstochowie. Eleni przyjeżdża tam często, by zaczerpnąć modlitwy.

- Przyjeżdżam tu często, żeby podziękować za wszelkie otrzymane łaski w życiu osobistym i zawodowym, proszę o zdrowie i opiekę dla moich bliskich i przyjaciół. Dzięki modlitwie napełniam swoje serce nadzieją, siłą na trudy dnia codziennego - opowiada piosenkarka w wywiadzie dla Interii.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: „Niesamowite, jaka urocza”Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: „Niesamowite, jaka urocza”Czytaj dalej

Jednak nie był to jedyny temat, który został poruszony podczas rozmowy z Eleni. Jak twierdzi, jej przykre doświadczenia życiowe spotkały się także z hejtem w sieci, o którym również zdecydowała się opowiedzieć.

- Jestem tym zasmucona, bo nasze życie jest tak kruche, tak szybko przemija. Zamiast skupić się na czymś dobrym, ciekawym, ludzie zajmują się takimi rzeczami- mówi Eleni.

Eleni o koncertach po życiowej tragedii

Życie piosenkarki nigdy nie było usłane różami, a śmierć córki, której doświadczyła w 1994 roku, sprawiła, że koncertowanie nigdy nie było dla niej łatwe.

Eleni przyznała, że zdarzały się momenty, w których popłakała się na scenie, a wraz z nią publiczność, która od zawsze ją wspierała w najgorszych momentach.

Sprawy doszły daleko do tego stopnia, że część piosenek musiała wyrzucić ze swojego repertuaru, gdyż nie mogła ich śpiewać. Zbyt mocno przywoływały wspomnienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: muzyka.interia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł