Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Euro 2024. Ohydne, co zrobił trener Holandii na meczu z Polską. Sceny, które zniesmaczyły cały świat
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 21:27

Euro 2024. Ohydne, co zrobił trener Holandii na meczu z Polską. Sceny, które zniesmaczyły cały świat

Ronald Koeman
fot. Instagram/X/East News

Podczas meczu Polska-Holandia Ronald Koeman zaliczył gafę, gdy nie przywitał się z Michałem Probierzem. To jednak nie koniec wpadek. Do sieci trafiło kolejne nagranie z trenerem Holendrów w roli głównej. Materiał wideo zniesmaczył wielu internautów. 

Tak Ronald Koeman potraktował Michała Probierza

Przed rozpoczęciem spotkania reprezentacji Polski z drużyną Holandii na Mistrzostwach Europy wydarzyła się przykra sytuacja. Mowa o zachowaniu Ronalda Koemana, selekcjonera Holendrów. Gdy zawodnicy wyszli na murawę, odśpiewano hymny narodowe obu państwa, przeciwnicy przywitali się ze sobą, co powinno wydarzyć się również w przypadku Koemana i Probierza. 

Tak się jednak nie stało, gdyż trener drużyny Holandii szybko się schował i usiadł. Tymczasem Michał Probierz udał się w jego kierunku z wyciągniętą ręką. Wtedy doszło do przywitania selekcjonerów. Wielu nie spodobało się zachowanie Koemana i zostało uznane za pozbawione taktu.

Trzy lata temu nieprzytomny padł na murawę. Teraz wrócił na Euro i od razu dokonał czegoś takiego Euro 2024. Niewiarygodne, co po meczu Polski z Holandią pojawiło się na oficjalnym profilu PZPN

Ronald Koeman przyłapany na ohydnym zachowaniu

Zła passa nie opuszczała Ronalda Koemana. W trakcie meczu drużyny polskiej reprezentacji i Holandii selekcjoner naszych przeciwników został przyłapany w niecodziennej sytuacji. Została ona nagrana, a materiał wideo umieszczono w przestrzeni internetowej, na platformie X (dawniej Twitter). Na filmiku Koeman dłubie w nosie, po czym postanawia zjeść to, co z niego wyciągnął.

Dodajmy, że w ten sposób wielokrotnie zachowywał się Joachim Loew, który przez lata był selekcjonerem reprezentacji Niemiec. Kilka razy został on przyłapany na podobnym zachowaniu. 

Reakcje internautów po meczu Polski z Holandią

Ostatecznie mecz pomiędzy Polską a Holandią podczas Euro 2024, który odbył się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 15:00 na stadionie w Hamburgu zakończył się zwycięstwem przeciwników Biało-Czerwonych. Informacja ta została udostępniona na oficjalnym profilu Łączy nas piłka. 

Pod wpisem internauci zaczęli wyrażać swoje zdanie na temat starcia naszych rodaków z Holendrami. Fani piłki nożnej okazali pełne wsparcie polskiej reprezentacji:

  • Bardzo dobry mecz, dziękujemy.
  • Nie mamy się czego wstydzić. Tak grającą kadrę chcemy oglądać. Gramy dalej.
  • Piękny mecz. Było dobrze.
  • Było blisko, zabrakło niewiele. Brawa za piękną walkę.
Ronald Koeman, fot. Twitter
Ronald Koeman, fot. X
Ronald Koeman, fot. Instagram
Ronald Koeman, fot. Instagram