Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Kasprzyk przeżyła chwile grozy podczas wakacji. Potrzebowała natychmiastowej pomocy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.03.2023 23:05

Ewa Kasprzyk przeżyła chwile grozy podczas wakacji. Potrzebowała natychmiastowej pomocy

Ewa Kasprzyk
Fot. KAPiF; instagram.com/ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk przez ostatnie dni relacjonowała w mediach społecznościowych upojne wakacje z ukochanym. Niestety pośród egzotycznych krajobrazów czyhało niebezpieczeństwo. Aktorka pokazała, co stało się z jej twarzą, musiała szukać pomocy.

Gwiazda podróżuje obecnie z partnerem po Azji. Publikuje filmy z Tajlandii i Hongkongu. Na jej Instagramie pojawiło się jednak i niewesołe nagranie: widzimy na nim Ewę, która leży na ławce podczas pewnego zabiegu. Wszystko przez kontakt z meduzą.

Ewa Kasprzyk w podróży po Azji. Aktorka ucierpiała przez meduzę

Kasprzyk jakiś czas temu na nowo ułożyła sobie życie uczuciowe. Rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem po 36 latach małżeństwa: bez szumu i głośnych wywiadów. Szybko znalazła nową miłość. Od dłuższego czasu jest z niejakim Michałem. Wystąpili nawet razem w programie „Power Couple”, w którym dowiedli, jak bardzo są zgraną parą.

Teraz Ewa podróżuje po Azji właśnie z nowym narzeczonym. To również on nagrał film, na którym uwiecznił bolesne konsekwencje bliskiego kontaktu z meduzą. Fani zareagowali na nagranie natychmiast.

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Ewa Kasprzyk poparzona przez meduzę

Przebywając w egzotycznych krajach, należy przykładać szczególną uwagę do ostrożnego kontaktu z niektórymi gatunkami zwierząt i roślin. Niektóre gatunki meduz bywają bardzo niebezpieczne. Zawarte w ich parzydełkach substancje w skrajnych przypadkach mogą nawet doprowadzić do śmierci. Na szczęście u większości odmian bliskie potkanie kończy się „jedynie” poparzeniem.

Tak było i w tym przypadku. Na nagraniu widzimy, jak Kasprzyk leży na ławce. Jej twarz oraz szyja pokryte są okładem z liści, które zapewne mają zmniejszyć podrażnienia i opuchliznę. Sytuacja jest na tyle opanowana, że aktorka i jej luby pozwolili sobie nawet na żarty.

Ewa Kasprzyk żartuje nawet w chwili boleści

„Meduza na mojej drodze morskiej. Bardzo nieprzyjemna sytuacja” czytamy pod filmem. „Czy będę mogła jeszcze grać tą twarzą? Czy będę musiała mieć połowę zasłoniętą?” zastanawia się na głos Kasprzyk.

Wtedy słyszymy głos pochylającego się nad nią partnera. „Oczywiście, że będziesz mogła grać” mówi ciepłym, głębokim głosem, po czym dodaje przekornie: „…Obcych. Zielony ludziku”. Ewa zareagowała na ten żart chrapliwym śmiechem: widać, że poczucie humoru para też ma identyczne.

Zobacz zdjęcia i film:

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk z ukochanym, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk, fot. KAPiF
Tagi: Ewa Kasprzyk