Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Ewa Krawczyk wspomina ukochanego męża. Tylko nam opowiedziała, jak spędzali Walentynki

13 Lutego 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Walentynki obchodzone są przez wiele gwiazdorskich par. Wśród nich możemy wymienić Ewę i Krzysztofa Krawczyków, którzy swego czasu, mimo licznych obowiązków i tras koncertowych, zawsze starali się znaleźć czas na celebrowanie swojej miłości.

Ewa i Krzysztof Krawczykowie spędzili razem blisko cztery dekady. Rozłączyła ich niespodziewana śmierć muzyka. Na przestrzeni wspólnie spędzonych lat dużo koncertowali, również w Walentynki. Mimo występów starali się znaleźć chwilę dla siebie.

Ewa Krawczyk wspomina ukochanego męża

Krzysztof Krawczyk zapisał się na kartach historii polskiej muzyki. Ponadczasowe utwory od lat zachwycają wiernych fanów, którzy niegdyś mieli okazję ich słuchać podczas walentynkowych koncertów. Ewa Krawczyk w rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawiła, że w Walentynki przeważnie większość czasu spędzali na występach.

Mimo natłoku pracy i zmęczenia, Ewa i Krzysztof starali się wygospodarować dla siebie chwilę. Najczęściej spędzali ją na wspólnej kolacji, podczas której nie brakowało miłych słów i prezentów.

My najczęściej graliśmy koncerty. W dzień walentynkowy najczęściej była trasa, więc ten dzień odbywał się w pracy, a wieczorem oczywiście była jakaś kolacja. Jak wracaliśmy do domu, to zawsze była uczta, jakiś prezencik. Krzysiu zawsze o tym pamiętał — powiedziała nam Ewa.

Ewa Krawczyk o wyjątkowych prezentach

Żona Krzysztofa Krawczyka zdradziła, że dniu Walentynek stawiała na nietuzinkowe i oryginalne prezenty. Wyjawiła nam, że często były to karteczki, na których zapisywała miłe słowa.

Starałam się. W Walentynki nie kupuje się drogich prezentów, tylko jakieś symboliczne. Serduszko, różyczkę, piękne, miłe słowa na kartce. Karteczki, które są nietypowe, czasem sama je robiłam. To jest właśnie taki dzień, a nie powielany i kupiony (prezent - przyp. red.). Ja się zawsze starałam, żeby to było od serca i inne — wyznała Ewa Krawczyk.

Krzysztof i Ewa nie mieli jednak możliwości, by w Walentynki w pełni oddać się celebrowaniu swojej miłości. Żona artysty podkreśliła, że koncerty grane 14 lutego były wyjątkowe i piękne, jednak przez nie brakowało czasu i siły na romantyczne randki.

Jak się wraca z pracy, z koncertu to jest się zmęczonym. Nie ma siły na żadne rytuały. Czasem chodziliśmy do restauracji, kiedy oczywiście był na to czas. W Walentynki graliśmy przepiękne, urocze koncerty, ale przez pracę zabrakło dla nas prywatności walentynkowej — skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Tylko u nas: Tomasz Karolak komentuje sprawę Antka Królikowskiego. "Wiedzieliśmy o chorobie, która go dotknęła"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]