Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fatalne wieści z Wysp o stanie zdrowia króla Karola III. "Rak pożera go żywcem". Ujawniono rodzaj nowotworu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.03.2024 11:44

Fatalne wieści z Wysp o stanie zdrowia króla Karola III. "Rak pożera go żywcem". Ujawniono rodzaj nowotworu

Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Karol III zmaga się z nowotworem. Monarcha wstrzymał swoje aktywności publiczne i poświęcił się walce z chorobą. Tymczasem w brytyjskich brukowcach pojawiły się bardzo niepokojące informacje.

Karol III i księżna Kate walczą z chorobą

Rok 2024 zapisze się w historii Wielkiej Brytanii jako wyjątkowo trudny dla tamtejszej monarchii. W styczniu do szpitala trafiła księżna Kate w związku z operacją jamy brzusznej. Wkrótce później hospitalizowany był również Karol III.

Król stawił się w placówce medycznej w związku z powiększoną prostatą. Na początku lutego poinformowano, że u monarchy wykryto nowotwór. Jak się wkrótce miało okazać, nie był to koniec dramatycznych wieści.

W ubiegły piątek w mediach pojawiło się wideo-oświadczenie Kate Middleton, na którym księżna wyjawiła, że również ona zmaga się z rakiem. Małżonka księcia Williama zdradziła, że zdecydowała się poddać chemioterapii.

Kate wysłała tajny sygnał?! Ukradkiem przekazała ważny komunikat Najbardziej nielubiana księżna skomentowała chorobę Kate. Pałac drżał przed publicznym komentarzem skandalistki

Nowe wieści o Karolu III

W związku z absencją Kate Middleton w przestrzeni publicznej, która trwała od stycznia, uwaga mediów skierowana była głównie na nią. W sieci przerzucano się spekulacjami związanymi z “prawdziwymi” powodami nieobecności księżnej.

Tymczasem brytyjski tabloid “In Touch” przedstawił nowe informacje na temat stanu zdrowia Karola III. Należy traktować je z dużą dozą dystansu, jednak są one wyjątkowo niepokojące. Źródło z kręgu rodziny królewskiej, na jakie powołuje się redakcja, twierdzi, że monarcha nie radzi sobie z obowiązkami.

Król Karol jest znacznie bardziej chory, niż chce przyznać Pałac i nie radzi sobie ze sprawami skłóconej rodziny, interesami Korony i wypełnianiem codziennych obowiązków monarchy. Rak pożera go żywcem. Jest bardzo słaby. Sytuacja jest rozpaczliwa - czytamy.

Na jaki nowotwór cierpi Karol III?

Jak utrzymuje “In Touch” u Karola III zdiagnozowano nowotwór trzustki. Źródło tabloidu twierdzi, że król nie może liczyć na wsparcie Kamili, która ponoć zdecydowała się wyjechać w tym trudnym czasie na wakacje.

Kamila jest zniesmaczona obecną słabością króla i nie zapewnia mu wystarczającego wsparcia w walce ze śmiertelną chorobą. Wyjeżdżając na wakacje, narzekała na swojego pasierba Williama, który nie jest w stanie udźwignąć ciężaru monarchii - utrzymuje rozmówca “In Touch”.

Z informacji przekazanych przez tabloid wynika również, że podczas diagnozy przekazano Karolowi III, że pozostało mu ok. dwóch lat życia.

Karol III
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily
Karol III
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily
Karol III
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Źródło: intouchweekly.com