Swiatgwiazd.pl
Filip_Chajzer

TRICOLORS/East News

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Filip Chajzer opowiedział szczerze o radzeniu sobie z tragedią przed laty. Sześć lat temu w wypadku samochodowym stracił syna, Maksa. Teraz rozlicza się z traumatycznymi wydarzeniami.

  • Syn Filipa Chajzera zmarł sześć lat temu w wypadku samochodowym

  • Dziennikarz publicznie opowiada o swojej stracie i radzeniu sobie z traumą

  • Dzieli się, że hejterzy nie dają mu zapomnieć o rodzinnej tragedii

Dziennikarz TVN nie kryje się przed mediami ze swoimi problemami. O tragedii, w wyniku której stracił syna poinformował osobiście, do dziś odnosi się do niej w swoich wypowiedziach. W wywiadzie z Vivą podzielił się jaki wpływ do dziś ma na jego życie strata dziecka.

Filip Chajzer szczerze o stracie dziecka

W lipcu 2015 w życiu Filipa Chajzera miał miejsce straszny wypadek. Niespodziewanie jego syn w trakcie podróży ze swoim dziadkiem uległ wypadkowi na ruchliwej drodze. Po zderzeniu z ciężarówką dziecko zmarło na miejscu.

Dziś dziennikarz szczerze opowiada jaki wpływ na niego miało wydarzenie sprzed lat. Choć nie zrezygnował z pracy w mediach po traumatycznych wydarzeniach, nie oznacza to że pogodził się ze stratą. Dziś opowiada, że pamięć o tragedii jest cały czas w nim żywa.

- Może się wydawać, że traumatyczne przeżycie udało ci się przepracować, przerobić, dojść do siebie i wypłynąć na powierzchnię. (...) A potem staje się coś takiego, przez co ta tragedia wraca do ciebie ze zdwojoną siłą. Dostajesz podwójny strzał - dzieli się prezenter.

Okazuje się, że Chajzerowi nie jest łatwo zapomnieć o rodzinnej tragedii. W zeszłym roku padł ofiarą zmasowanego hejtu, po tym jak pewien Youtuber nagrał film krytykujący działania dziennikarza. Po publikacji na ojca w żałobie wylała się fala hejtu, a nawet... żartów z jego rodzinnej tragedii.

- Ale tym, co mnie sparaliżowało, sprawiło, że zamarłem na wiele tygodni, było to, że ludzie wklejali wszędzie zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn Maks. Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać - opowiada.

Olaf_Lubaszenko

Metamorfoza Olafa Lubaszenki. Dziś aktor nie przypomina siebie sprzed lat

CZYTAJ DALEJ

Filip Chajzer wspomina tragiczny wypadek

Maks Chajzer, syn dziennikarza, zmarł tragicznie 16 lipca 2015. Chłopczyk jechał samochodem ze swoim dziadkiem, teściem Chajzera. Nagle samochód zboczył z trasy i uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę. Ze względu na brak śladów hamowania podejrzewa się, że dziadek chłopca miał zawał.

Maks Chajzer zmarł na miejscu. O tragicznym wydarzeniu Filip Chajzer poinformował media osobiście. Kilka dni po wypadku na swoim profilu na Facebooku w poruszającym wpisie podzielił się osobistą tragedią. Powiedział wprost, że jego życie straciło sens.

- Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens - podzielił się.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: o2

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >