Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grabias kpi z Dagmary i Polsatu. Poniżył „Królową życia”
Anna Lipska
Anna Lipska 25.04.2024 23:10

Grabias kpi z Dagmary i Polsatu. Poniżył „Królową życia”

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Rafał Grabias skomentował aferę z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Ostro zakpił z niej i z Polsatu. Co opublikował?

Rafał Grabias i Dagmara Kaźmierska

Gwiazdami “Królowych życia” niewątpliwie byli Dagmara Kaźmierska i Rafał Grabias. Oboje po udziale w show stali się atrakcyjnym kąskiem dla mediów. W programie TTV zaczęli występować w tym samym czasie, z tą różnicą, że perypetie Dagmary można było śledzić dłużej niż Rafała, który opuścił format i skupił się na karierze w mediach społecznościowych.

Swego czasu głośno było o konflikcie między celebrytami. Nie szczędzili sobie publicznych przytyków i nie przebierali w słowach. Kaźmierska skomentowała także nagłą śmierć Gabriela Seweryna, byłego partnera Rafała.

Teraz Rafał skomentował aferę z udziałem Dagmary.

Conan przerwał milczenie po skandalu z Dagmarą. Oto co wrzucił do sieci Polsat reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. Zapadła odważna decyzja

Afera z Dagmarą po publikacji Gońca

Dagmara Kaźmierska po śledztwie Gońca i ujawnieniu, jak bardzo niegodnych czynów miała się dopuścić, znalazła się w centrum skandalu.

Owszem, mówiła wcześniej o więzieniu, na które została skazana, o tym, jak cierpiała, kiedy odsiadywała wyrok, a nawet napisała autobiografię, w której zdradziła nieco mrocznych sekretów. Zastrzegła: "jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów sprawy, to niech sobie jedzie do sądu i poczyta akta".

Po dzisiejszej publikacji Gońca zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Jedna z jej ofiar zeznawała i wyznała, jak bardzo okrutna była Kaźmierska. Relację 24-letniej wówczas kobiety, Marii A. (imię i nazwisko zmienione), jest wstrząsająca. Mowa jest o pobiciu, gwa*cie i innych okropieństwach.  

Dagmara została skazana na 3 lata pozbawienia wolności, m.in. za sutenerstwo i przymuszanie do prostytucji. Spędziła w więzieniu 14 miesięcy.

Nie skomentowała afery. Zdecydowała jedynie, że napisze jedno zdanie pod komentarzem Pudelka. Napisała, że nie zapoznała się z treścią tekstu. Szerzej wypowiedział się za to Rafał Grabias.

Rafał Grabias komentuje aferę z Dagmarą

Rafał Grabias nie powstrzymał się od komentarza. Przecież bardzo dobrze zna Dagmarę i jej życie. Niemal natychmiast zareagował na materiał Gońca. Zakpił przy tym z Kaźmierskiej, nakładając na jej twarz maskę klauna i z Polsatu, pisząc:

Rozumiem, że stacja Polsat nie wiedziała, jaka była pani przeszłość. Ciężko w to uwierzyć - napisał.

I dodał:

Dla stacji liczą się tylko słupki oglądalności. A czy ktoś pomyślał o osobach, które zostały skrzywdzone? Nie! - zakończył.

Co myślicie o takim komentarzu do tej głośnej sprawy?

Grabias kpi z Dagmary i Polsatu, fot. Instagram
Rafał Grabias, fot. Instagram
Grabias kpi z Dagmary i Polsatu, fot. Instagram
Rafał Grabias, fot. Instagram