Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.12.2023 12:12

Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią

Gabriel Seweryn Rafał Grabias
Gabriel Seweryn Rafał Grabias fot. KAPiF

Gabriel Seweryn nie żyje. Informacje o śmierci 56-letniego celebryty wstrząsnęły światem show-biznesu i fanami, którzy śledzili jego losy w programie “Królowe życia”. Przed śmiercią mężczyzna nagrał wstrząsającą relację, w której krzyczał, że ma duszności i umiera. Towarzyszył mu jego partner, który spotkał się z nieprzychylnymi komentarzami. 

Gabriel Seweryn nie żyje. Oświadczenie pogotowia

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Śmierć słynnego projektanta z Głogowa to prawdziwy wstrząs dla opinii publicznej. Mężczyzna, zanim trafił do szpitala, wezwał pogotowie. Na wideo, które po jego śmierci trafiło do sieci, widać, że medycy nie udzielają mu pomocy. 

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi. Zamówisz taksówkę? - mówił zrozpaczony.
 

Przedstawiciele pogotowia natychmiast skomentowali zaistniałą sytuację i odnieśli się do niecodziennego wydarzenia. W oficjalnym komunikacie przekazano, że celebryta i jego towarzysz byli agresywni w stosunku do ratowników medycznych. 

W związku z zaistniałym zdarzeniem w dniu 28 listopada 2023 w Głogowie Pogotowie Ratunkowe w Legnicy informuje, że: udzieliliśmy pomocy medycznej pacjentowi w zakresie, na jaki pacjent pozwolił; ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego stali się ofiarami agresji; bezpieczeństwo naszych ratowników jest najwyższym priorytetem; udzielając pomocy, ratownik powinien w pierwszej kolejności zadbać o bezpieczeństwo swoje, a następnie o bezpieczeństwo poszkodowanego i świadków zdarzenia - czytamy w oświadczeniu na Facebooku.
 

TYLKO U NAS: Partner rujnował życie Gabriela Seweryna? To przykre, co miało się dziać za zamkniętymi drzwiami. „Kamil był bardzo zły dla niego” Reżyser "Królowych życia" komentuje śmierć Gabriela Seweryna. Ma sobie jedno do zarzucenia

Gwiazdy komentują śmierć Gabriela Seweryna

Po śmierci 56-latka w sieci pojawiły się komentarze oburzonych gwiazd. Krzysztof Ibisz pomstował na społeczną znieczulicę. Edzia z “Królowych życia” udzieliła wywiadu Światu Gwiazd, w którym nie ukrywała, że jest wstrząśnięta śmiercią Gabriela Seweryna. Powiedziała też kilka przykrych słów o jego partnerze.

Myślę, że jego chłopak, ten nowy partner, nie chciał, żeby on miał innych przyjaciół z naszego programu. Jednak jak miał kontakt ze swoim poprzednim partnerem [Rafał Grabias – red.], to był innym człowiekiem. Ja tak myślę. Zresztą mówiąc szczerze, Gabriel był bardzo fajnym facetem.

Czy ten związek mu szkodził?

Myślę, że tak. Ale nie mogę też mówić źle, bo ja nie wiem. Nie jestem tutaj, żeby oceniać. Jest rodzina, prokurator, są inni ludzie – przyjaciele, którzy bardziej go [Kamila Biełę – red.] znali.

Jak go traktował?

Znałam też kilku sąsiadów z wieżowca u Gabriela, bo też często jeżdżę go Głogowa. To Kamil był bardzo zły dla niego. Krzyczał na niego. Nie wiem, dlaczego Gabriel sobie pozwolił. Dla mnie to jest szok.
 

Inna z gwiazd postanowiła obronić Kamila, z którym przez ostatnie lata spotykał się Gabriel Seweryn. Co wie na temat ich związku?

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna

Po śmierci celebryty jego były partner, czyli Rafał Grabias, który również jest doskonale znany  widzom programu “Królowe życia” zamieścił w sieci wsporo wspomnień związanych z byłym ukochanym. Pożegnał go serią wspólnych zdjęć. 

Jako pierwszy opublikował też nekrolog, informujący o ostatnim pożegnaniu. Po jego zachowaniu można wnioskować, że nadal był on dla niego kimś bardzo ważnym. Nie można się dziwić, ponieważ spotykali się przez 18 lat. 

Fani mocno kibicowali tej relacji, ale związek rozpadł się z hukiem. Teraz aktorka Ewelina Ruckgaber mówi, co między nimi zaszło. 

Ewelina Ruckgaber o związku Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa

Aktorka w komentarzu dla Świata Gwiazd nie ukrywała, że kolejne wpisy pogrążonego w rozpaczy byłego partnera celebryty zmusiły ją do przerwania milczenia. Podczas ostatniego ich spotkania Gabriel Seweryn miał powiedzieć wiele przykrych słów o Rafale. 

Kurcze... starałam się nie wypowiadać w tym temacie, bo już sporo hejtu zebrałam... ale gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mu jasno i wprost: Ewelina! Ja nie chce mieć kontaktu z tym człowiekiem! On zniszczył mi życie. Kocham mojego partnera Kamila i błagam, jak spotkasz Rafała, to do niego nie podchodź... to są jego słowa. Może warto byłoby je uszanować... Ps. Nie robicie mi nic moi drodzy, równając mnie z ziemią... to świadczy o Was. To wy jesteście smutni i biedni. Ja odzywam się w temacie kolegi, którego mi brakuje... - skomentowała. 

Dodała również:

Ja zacytowałam tylko to, co mówił do mnie Gabriel. Był dorosłym człowiekiem, więc się nie wpierdzielałam... Każdy ma swoje życie i prowadzi je w taki sposób, w jaki chce. Gdyby mi ktoś mówił, że mam zerwać ze swoim facetem to pewnie też reagowałabym agresywnie, bo nie lubię, jak ktoś wtrąca się w moje życie.

Stanęła też w obronie Kamila, z którym obecnie spotykał się Gabriel. 

Ale przyznam Ci rację, że trochę dużo jest negatywnych komentarzy odnośnie Kamila... szkoda... tzn. nie wiedziałam, że tak dużo osób uważa, że to on sprowadzał Gabriela na złą drogę... Ja, widziałam w nich zakochanych ludzi... I przede wszystkim liczyłam się ze zdaniem Gabriela, że go kocha i że chce uszanowania jego decyzji.

Jak widać zdania na temat obecnego i byłego partnera wśród przyjaciół Gabriela Seweryna są mocno podzielone. 

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn z partnerem fot. KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias fot. KAPiF
Ewelina Ruckgaber fot. KAPiF
Ewelina Ruckgaber fot. KAPiF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn fot. Instagram @gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn fot. Instagram @gabriel_seweryn