Swiatgwiazd.pl
Halina Mlynkova opublikowała post o swojej ciąży. "Chcieliśmy zachować tę informację dla siebie"

Jan Bielecki/East News

Halina Mlynkova opublikowała post o swojej ciąży. "Chcieliśmy zachować tę informację dla siebie"

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka dni temu na jaw wyszedł fakt, że Halina Mlynkova i jej partner Marcin Kindla spodziewają się dziecka. Jako pierwszy tę informację podał jeden z dziennikarzy TVP. Piosenkarka zwróciła się do niego na Instagramie słowami - "Chcieliśmy zac

  • Halina Mlynkova spodziewa się dziecka

  • Ojcem jej pociechy będzie producent muzyczny Marcin Kindla

  • Gwiazda odniosła się do dziennikarza TVP, który jako pierwszy podał informację o jej ciąży

Halina Mlynkova gościła wczoraj na kanapie programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie na pytanie o ciążę odpowiedziała, że „jest najszczęśliwszą osobą na świecie”. Następnie rozwiała wątpliwości, mówiąc, że jej straszy syn, Piotrek będzie miał rodzeństwo. Teraz wydała potwierdzenie w mediach społecznościowych.

Halina Mlynkova spodziewa się dziecka

Słynna czeska piosenkarka Halina Mlynkova opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego załączyła opis z podziękowaniami za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje wysłane w wiadomościach prywatnych po tym, jak ogłosiła w programie „Pytania na śniadanie”, że spodziewa się dziecka.

Pierwszą osobą, która dopatrzyła się stanu błogosławionego artystki był reporter Telewizji Polskiej, Mateusz Szymkowiak, do którego zwróciła się w swoim opisie na Instagramie, twierdząc, że wraz z partnerem, Marcinem Kindlą chcieli zachować tę nowinę dla siebie do samego końca. Gwiazda zamieściła także krótkie przesłanie dla wszystkich kobiet:

- Dziewczyny, które przekraczacie kolejne progi w życiu, pamiętajcie, że szczęście w różnej postaci i niespodzianki czekają na nas na każdym etapie życia! - napisała Halina Mlynkova.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji i serdeczności dla artystki. Jedną z osób, która pogratulowała szczęścia piosenkarce była modelka Marcelina Zawadzka. Szymkowiak również dodał od siebie czerwone serduszko.

Kim jest partner Haliny Mlynkovej?

W latach 2015-2020 Halina Mlynkova związana była z czeskim producentem Leszkiem Wronką, z którym mieszkała w Pradze. W październiku 2020 roku pojawiły się informacje o przeprowadzce piosenkarki do Warszawy, natomiast niedługo po tym widziana była z producentem muzycznym Marcinem Kindlą.

Wówczas wyszło na jaw, że doszło do rozwodu między Mlynkovą a Wronką. Paparazzi dostrzegli piosenkarkę i polskiego producenta podczas zakupów w jednym ze sklepów meblowych. 

Para miała okazję także współpracować przy jednej z piosenek pt. „Zanim stracisz”. Marcin Kindla jest również autorem tekstów muzycznych. Współpracował także z: Ewą Farną, Piotrem Kupichą, czy Stachurskym.

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka w końcu odnalazła miłość swojego życia. Przez długi czas walczyła o były związek, jednak sprawy miały zajść za daleko. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: instagram.com, kobieta.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >