Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem nowego domu Żródło: TRICOLORS/East News

Hanna Lis ogłosiła rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Pochwaliła się zdjęciem nowego domu

4 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Hanna Lis rozpoczyna nowy etap w życiu. Dziennikarka wkrótce wyprowadzi się z mieszkania na warszawskim Powiślu i zamieszka w swoim nowym domu. W sieci pojawiło się już pierwsze zdjęcie nowego lokum. Internauci są zachwyceni, a w stronę prezenterki wciąż napływają gratulacje.

  • Hanna Lis opublikowała zdjęcie z budowy swojego nowego domu
  • Dziennikarka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym
  • W trakcie dotychczasowej kariery Hanna Lis współpracowała m.in. z TVP i Polsatem

Nowe zdjęcie Hanny Lis zachwyciło internautów. Dziennikarka, która od zawsze ceni sobie prywatność, pochwaliła się przełomową zmianą w swoim życiu. Kolejne święta wielkanocne najpewniej spędzi nie w mieszkaniu, a w nowo wybudowanym domu.

Hanna Lis: „ Nowy dom, nowe życie”

Hanna Lis regularnie korzysta z mediów społecznościowych, w których porusza wiele ważnych tematów. Pisze o endometriozie, na którą sama choruje od szesnastego roku życia, wraca pamięcią do ważnych wydarzeń zawodowych, a także komentuje głośne sytuacje polityczne w kraju, takie jak wydanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Wbrew dużej aktywności w social mediach Hanna Lis nie mówi często o sobie. Wiadomo, że ze związku z Jackiem Kozińskim ma dwie córki – Julię i Anię, a jej małżeństwo z Tomaszem Lisem zakończyło się po dziesięciu latach w 2017 roku. Od tego czasu temat jej spraw sercowych owiany jest wielką tajemnicą, a dziennikarka nie zamierza tego zmieniać.

Ostatnio Hanna Lis postanowiła uchylić jednak rąbka tajemnicy i zamieściła zdjęcie będące zapowiedzią ogromnej zmiany w jej życiu. Choć ku niepocieszeniu wielu fanów nie dotyczy ona sfery miłosnej, nawiązuje do równie ważnej życiowej kwestii, a mianowicie mieszkania.

Członek ekipy Dowbor w szczerym wywiadzie opowiedział o kulisach programu „Nasz nowy dom”Członek ekipy Dowbor w szczerym wywiadzie opowiedział o kulisach programu „Nasz nowy dom”Czytaj dalej

Hanna Lis od wielu lat mieszkała na warszawskim Powiślu. Jakiś czas temu postanowiła to jednak zmienić i rozpoczęła budowę swojego wymarzonego domu. Sądząc po zdjęciu, nowe gniazdko dziennikarki jest już prawie gotowe, co oznacza, że już niedługo czeka ją wyprowadzka z dotychczasowego mieszkania.

- Na budowie. New home, new life– napisała Lis pod zdjęciem na Instagramie.

Fotografia dziennikarki na tle białych ścian zachwyciła internautów. Fani z całej Polski zaczęli składać jej gratulacje, a także przesyłać życzenia. Opis dziennikarki wyraźnie świadczy o tym, że wyprowadzka z mieszkania do domu jest dla niej bardzo ważnym przełomem w życiu.

Hanna Lis – kim jest?

Hanna Lis urodziła się 13 maja 1970 roku w Warszawie. Choć jest absolwentką italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim, swoją przyszłość związała z dziennikarstwem. Pierwsze kroki w tym zakresie stawiała w Telewizji Polskiej, gdzie zasłynęła jako prowadząca serwis informacyjny „Teleexpress”.

Praca w TVP szybko przyniosła rozpoznawalność Hannie Lis, która w 1996 roku została nagrodzona Wiktorem w kategorii „Odkrycie roku”. Kilka lat później opuściła szeregi Telewizji Polskiej i przeniosła się do stacji TV4. Nie zagrzała tam jednak długo miejsca.

Hanna Lis przez dziesięć lat była żoną Tomasza Lisa. Wraz z mężem pracowała w Polsacie, gdzie do 2007 roku prowadziła „Wydarzenia”. Po zwolnieniu ukochanego ze stacji wróciła do Telewizji Polskiej. Dziś angażuje się w różne projekty. W czerwcu 2020 roku prowadziła program kulinarny Onetu „Moje smaki”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Kobieta, Dziennik.pl

Następny artykuł