Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje ojciec jej syna
Anna Lipska
Anna Lipska 20.06.2024 17:06

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje ojciec jej syna

Hanna Śleszyńska w żałobie
fot. KAPIF

Hanna Śleszyńska w żałobie. Przekazała bardzo smutne wieści. Nie żyje bardzo bliska jej osoba i ojciec syna. Co napisała w poście?

Hanna Śleszyńska w żałobie

Hanna Śleszyńska to popularna i bardzo lubiana polska aktorka. Jej kreacje nie przechodzą bez echa. Zasłynęła też występami kabaretowymi. W życiu prywatnym kilka razy była zakochana. Wielu kojarzy jej związek z Piotrem Gąsowskim. Jednak jej pierwszym mężem był Wojciech Magnuski.

Hanna Śleszyńska kształciła się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. To właśnie tam spotkała pierwszą wielką miłość. Uczucie zaprowadziło ją do ołtarza. Artystka i Wojciech Magnuski byli razem kilka lat. Doczekali się nawet syna Mikołaja. 

Razem studiowaliśmy. Wojtek od razu mi się spodobał, zresztą wciąż jest bardzo przystojny. Pamiętam, któregoś dnia na zajęciach było strasznie zimno. Wojtek miał taki fajny kożuch po dziadku. „Chodź, ja cię ogrzeję”, powiedział. No i tak mnie ogrzewał, tak mocno przytulał, że zostaliśmy parą”, mówiła w 2008 roku w „Tinie” Hanna Śleszyńska

Teraz przekazała smutne wieści.

Świat sportu w żałobie. Zmarł 31-letni medalista Świat filmu w żałobie. Arkadiusz Tomiak nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku

Nie żyje pierwszy mąż Hanny Śleszyńskiej

Na Instagramie Hanny Śleszyńskiej pojawiły się bardzo smutne wieści. Jej pierwszy mąż nie żyje. 

Wczoraj odszedł Wojtek Magnuski, aktor, przyjaciel, bardzo bliska mi osoba. W latach 80-tych przez 5 lat byliśmy małżeństwem. Parą zostaliśmy już na pierwszym roku warszawskiej PWST, pobraliśmy się tuż po studiach, a dwa lata później urodził się nasz syn, Mikołaj - zaczęła wpis.

Następnie napisała kilka słów po byłym mężu.

Wojtek był przystojnym mężczyzną i miał ujmujący głos. W młodości stylizował się trochę na swojego idola, Zbyszka Cybulskiego. Nosił podobne okulary, kurtkę wojskową. Przez kilka sezonów grał w Teatrze Studio, zagrał też w wielu filmach ( „Godzina W”, ”Psy”, “Ekstradycja”, Pułkownik Kwiatkowski") ale myślę, że nie w pełni doceniono w kinematografii Jego talent i warunki. 

Śleszyńska i Magnuski pozostali przyjaciółmi.

Choć nasze drogi w pewnym momencie się rozeszły, to przez te wszystkie lata przyjaźniliśmy się i bardzo wspierali. Był wspaniałym ojcem dla Mikołaja i córki Mai z drugiego małżeństwa. Zawsze był dumny ze swoich dzieci i ich osiągnięć. Ostatnio zostaliśmy dziadkami i poznaliśmy radość z posiadania wnuka. Wojtek zawsze bardzo kochał psy. Przez kilka lat opiekował się suczką Rózią, przygarniętą ze schroniska, która w styczniu niestety odeszła. Lubili chodzić na długie spacery. 

Wpis zakończyła słowami:

Mam nadzieję, że teraz, już razem, wędrują po „niebieskich polanach”. Wojtek dziękuję Ci, że byłeś w moim życiu. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci. Odpoczywaj w pokoju. Łączę się w smutku i bólu z całą Rodziną, Bliskimi i Przyjaciółmi. Dziękuję za słowa otuchy płynące od wielu osób - napisała.

Redakcja Świata Gwiazd składa kondolencje.

Związki Hanny Śleszyńskiej

Pierwszym mężem Hanny Śleszyńskiej był wspomniany już Wojciech Magnuski. Z nim ma syna Mikołaja. Następnie aktorka związana była z Piotrem Gąsowskim - mają syna Jakuba. Byli parą w życiu i na scenie. Małżeństwo się rozpadło, co było trudne dla obojga. Wtedy, w 2005 roku Piotr Gąsowski związał się z tancerką z "Tańca z Gwiazdami" Anną Głogowską, a Hanna Śleszyńska poznała Jacka Brzosko, byłego łyżwiarza figurowego i przedsiębiorcę.

W 2019 roku Śleszyńska i Brzosko rozstali się. Mężczyzna zmarł w 2023 roku.

Hanna Śleszyńska, fot. KAPIF
Hanna Śleszyńska, fot. KAPIF
Hanna Śleszyńska, fot. KAPIF
Hanna Śleszyńska, fot. KAPIF