Swiatgwiazd.pl
Polsat

instagram.com/tanieczgwiazdami

Izabela Janachowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami"

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Widzowie Polsatu ze zniecierpliwieniem czekają na wznowienie największych hitów. Stacja już od kilku tygodni skrupulatnie przedstawia fanom m.in. nowych uczestników "Tańca z gwiazdami". Zbliżająca się edycja może wzbudzić jednak znacznie większe emocje niż poprzednie.

  • Znamy uczestników kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"

  • Izabela Janachowska odchodzi z TVN-u

  • Ekspertka ds. ślubów poprowadzi "Taniec z gwiazdami"

Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszą uczestniczkę najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz znamy już wszystkich celebrytów, którzy jesienią zawalczą o kryształową kulę.

Kto zatańczy w "TzG"?

Coraz mniej czasu do premiery pierwszego odcinka nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Od kilku dni Polsat przedstawia na swoim Instagramie nazwiska tancerzy, którzy poprowadzą uczestników prosto do wielkiego finału. Wśród nich znajdzie się m.in. Rafał Maserak czy Janja Lesar. (Więcej tutaj)

Kto z kolei po raz pierwszy zmierzy się z profesjonalnym tańcem? Tym razem Polsat wybrał na swoich uczestników: Oliwię Bieniuk, Sylwię Bombę, Izabelę Małysz, Łukasza Jurkowskiego, Wojciecha Węcławowicza, Piotra Mroza, Radka Liszewskiego, Kajrę, Kingę Sawczuk i Denisa Urubko.

Martyna Wojciechowska

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

CZYTAJ DALEJ

Nie tak dawno plotkowano, że na scenie "TzG" znów pojawi się Izabela Janachowska, która swoją karierę zaczęła właśnie od udziału w tymże show. Dyskusje szybko jednak ucichły, gdy jeden z tabloidów przekazał, że ta ponoć odeszła z TVN-u, by przejść do konkurencyjnej stacji. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia.

Polsat wybrał nową prowadzącą?

Jak przekazuje Pomponik, Izabela Janachowska porzuciła TVN na rzecz Polsatu, w którym zamierza... poprowadzić "Taniec z gwiazdami". Tabloid uspokoił fanów duetu Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jerzyna, podkreślając, że żona milionera miałaby być trzecią gospodynią.

Informację szybko potwierdziła sama Janachowska, nie kryjąc, że jest to dla niej "powrót do korzeni" i ma nadzieję, że "dostanie od widzów dyszkę".

- Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do "Tańca z Gwiazdami" jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów! - mówiła Janachowska w rozmowie z Pomponikiem.

Ciekawe, jak Izabela Janachowska sprawdzi się w roli prowadzącej "Taniec z gwiazdami". Premierowe odcinki pojawią się na antenie Polsatu już jesienią!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >