Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Izabella Scorupco pochwaliła się nie najpiękniejszymi zębami. Taka ikona stylu i taki uśmiech?!
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.07.2023 12:02

Izabella Scorupco pochwaliła się nie najpiękniejszymi zębami. Taka ikona stylu i taki uśmiech?!

Izabella Scorupco pokazała brudne zęby, fot. Instagram
Izabella Scorupco pokazała brudne zęby, fot. Instagram

Izabella Scorupco uchodzi za synonim piękna. Ostatnio 53-latka pokazała zdjęcia, na których uwagę przykuwa jej nie najpiękniejszy uśmiech. Co się stało z zębami gwiazdy “Jamesa Bonda”?

Ilu mężów miała Izabella Scorupco?

Izabella Scorupco jest jedną z nielicznych Polek, którym udało się zrobić karierę za granicą. Urodzona w Białymstoku aktorka od lat mieszka w Szwecji, gdzie zrobiła zawrotną karierę. 

Zagrała w wielu serialach, filmach i była gwiazdą najróżniejszych programów w skandynawskim kraju. Prowadziła m.in. tamtejszą edycję “Top Model”, a jej zdjęcie zdobi sztokholmskie lotnisko w sekcji “znanych Szwedów”. Tego wszystkiego nie osiągnęłaby, gdyby nie rola w filmie o przygodach Jamesa Bonda – “Goldeneye”.

Kariera Scorupco to nieustanne pasmo sukcesów. Mniej szczęścia gwiazda miała w życiu miłosnym. Obecnie jest w trzecim związku małżeńskim. Z kim była związana dotychczas?

Izabella Scorupco w latach 90., fot. KAPIF
Izabella Scorupco w latach 90., fot. KAPIF
Izabella Scorupco w latach 90., fot. KAPIF
Izabella Scorupco w latach 90., fot. KAPIF

Pierwszym mężem Scorupco był Mariusz Czerkawski, z którym ma córkę Julię (ur. 1997). Para pobrała się 14 lipca 1996 roku. Dwa lata później rozwiedli się. 30 grudnia 2003 roku Izabella poślubiła amerykańskiego PR-owca Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jacoba Martina (ur. 24 lipca 2003). W 2015 ich małżeństwo dobiegło końca. 

5 października 2019 Scorupco wyszła za szwedzkiego przedsiębiorcę Karla Rosengrena. Para mieszka w Los Angeles.

Metamorfoza Danuty Martyniuk trwa w najlepsze! Tylko nam pochwaliła się kolejnym zabiegiem. Żona Zenka zmienia się w miss!

Izabella Scorupco świętuje urodziny męża

1 lipca mąż Izabelli Scorupco świętował swoje urodziny. Chociaż na próżno szukać informacji o jego wieku, to już na pierwszy rzut oka widać, że jest on zbliżony do wieku Izabelli. Chociaż ciężko w to uwierzyć, to przepiękna Polka 4 czerwca skończyła 53 lata.

Scorupco uczciła urodziny męża pięknym wpisem w social mediach. Zamieściła zdjęcia, na których pozuje ze swoim ukochanym. Dołączyła do nich romantyczny komentarz:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojego mężusia, najlepszego przyjaciela. Spełnienia marzeń.

Brudne zęby Izabelli Scorupco

Gwiazda w dniu święta Karla udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie. Na jednym ze zdjęć, jakie zamieściła w sieci, możemy zobaczyć ją w towarzystwie męża na imprezie tematycznej. Uwagę przykuwa nie tylko szeroki uśmiech, wskazujący na świetną zabawę, ale też zęby aktorki.

Izabella Scorupco zamieściła fotkę, na której ma brudne zęby – a ściślej mówiąc, zęby pomalowane na czarno flamastrem. Nie umknęło to uwadze osób obserwujących profil swojej ulubienicy:

Iza, chyba pora iść do dentysty. Kocham cię za twój dystans do siebie – napisała jedna z fanek.

Na co dzień Scorupco może pochwalić się idealnym, hollywoodzkim uśmiechem:

Takiego dystansu od Izabelli mogłoby się nauczyć wiele polskich gwiazd.

Izabella Scorupco z brudnymi zębami, fot. Instagram
Izabella Scorupco z brudnymi zębami, fot. Instagram
Izabella Scorupco z brudnymi zębami, fot. Instagram
Izabella Scorupco z brudnymi zębami, fot. Instagram
Izabella Scorupco z mężem, fot. Instagram
Izabella Scorupco z mężem