Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odwiedziła Dodę i pokazała, jak ją ugościła. Aż nie chce się wierzyć, w czym podała kawę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.04.2024 17:11

Odwiedziła Dodę i pokazała, jak ją ugościła. Aż nie chce się wierzyć, w czym podała kawę

Doda, Monika Korodowicz
fot. KAPiF

Doda ostatnio płynie na fali. Biznesowe i muzyczne sukcesy Rabczewskiej się piętrzą, a gwiazda jest rozchwytywana. To wymaga regularnych spotkań z menadżerką. Monika Korodwicz pokazała, jak Doda ugościła ją u siebie w domowym zaciszu. Tylko ona mogła tak podać kawę.

Doda: czym się teraz zajmuje?

Doda w ostatnich latach triumfalnie wróciła na szczyty show-biznesu. Gigantyczny sukces jej płyty „Aquaria” oraz singli, w tym „Nim zajdzie słońce” w duecie ze Smolastym sprawił, że wciąż jest o niej głośno. Tylko w ostatnim czasie wystąpiła na festiwalu Fryderyki 2024, ale też gościła na gali Osobowości i sukcesy. Wciąż też głośno jest o jej własnej marce. W ofercie znalazły się nie tylko perfumy Luna, ale też suplementy.

Po trasie koncertowej Aquaria Tour i programie „Dream Show” na Polsacie Rabczewska odnalazła się też w radiu. Od grudnia 2023 roku co tydzień prowadzi audycję „Dodaphone” na antenie radia RMF FM. Wokalistka mówi jednak otwarcie o zakończeniu kariery muzycznej. Ma też bardzo poważne plany z Dariuszem Pachutem. Te informacje bardzo zaskoczyły jej fanów, szczegóły poniżej.

Zaskakująca reakcja Dody na pytanie o atak Edzi na Dagmarę. Kojarzy się jej to tylko z jednym Pamiętacie ich słynną bójkę? Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zaskakuje wyznaniem o Dodzie

Co planują Doda i Dariusz Pachut?

Po wielu perturbacjach i chwilowych rozstaniach związek Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Podróżnik regularnie jest widywany wraz z ukochaną na jej koncertach i wydarzeniach publicznych. Teraz w magazynie „Twoje Imperium” ujawniono, że para planuje kupić dom pod Warszawą. Mają nawet już upatrzone konkretne miejsce, z wielkim ogrodem.

Na razie jednak Rabczewska mieszka w mieście. Zanim osiądzie na stałe w nowym gniazdku, przyjmuje gości tam, gdzie zwykle. Ale już okoliczności spotkań są bardzo dalekie od zwyczajnych. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie, które w pełni tego dowodzi. Czy ona naprawdę podała kawę w czymś takim? Poniżej szczegóły i zdjęcia.

Jak Doda ugościła swoją menadżerkę, Monikę Korodwicz?

W sieci pojawiło się zdjęcie, które w domu Dody zrobiła Monika Kordowicz, jej menadżerka. Panie mają bardzo ciepłą, serdeczną relację. Na Instagramie Moniki nietrudno znaleźć ich wspólne zdjęcia. Kiedy Rabczewska obchodziła w tym roku urodziny, jej menadżerka napisała:

Życzę Ci mała, żebyś znalazła na to wszystko siłę, bo bez Ciebie i Twojej muzyki wszystko poszarzeje. Jesteś jak księżyc na wielkim niebie, zawsze będziemy patrzeć tylko w Twoją stronę. Kocham Cię – wyznała współpracownica Rabczewskiej.

Teraz na profilu Kordowicz znalazła się fotografia ze spotkania z Dodą.

Spotkanie biznesowe. Nie ma to jak być ugoszczoną i docenioną przez szefową – napisała Monika pod zdjęciem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie grafika, jaką ozdobiony był kubek z kawą. Naczynie zdobi co prawda całkiem tradycyjny obrazek z różami, ale tuż przy kwiatach widnieje napis:

Smacznej kawusi, Stara Pi*do – możemy wyraźnie przeczytać na zdjęciu.

Sprawdziliśmy. Ten uroczy gadżet kosztuje w sieci 67 złotych. Podalibyście w nim kawę znajomym? 

Doda i Monika Kordowicz, napis na kubku, nowy wpis
Kubek Dody, fot. instagram.com/dreaming_about_alabama
Doda i Monika Kordowicz, napis na kubku, nowy wpis
Doda i Monika Kordowicz, fot. instagram.com/dreaming_about_alabama
Doda i Monika Kordowicz, napis na kubku, nowy wpis
Doda i Monika Kordowicz, fot. instagram.com/dreaming_about_alabama
Doda i Monika Kordowicz, napis na kubku, nowy wpis
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Monika Kordowicz, napis na kubku, nowy wpis
Doda, fot. KAPiF