Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak obecnie czuje się Witold Paszt? Najnowsze informacje mogą zasmucić fanów
Michał Fitz
Michał Fitz 15.02.2022 01:00

Jak obecnie czuje się Witold Paszt? Najnowsze informacje mogą zasmucić fanów

Pilne ŚG do art
TRICOLORS/East News

Witold Paszt nie pojawił się na nagraniu finału ostatniej, trzeciej edycji programu The Voice Senior. Kilka godzin przed tym wydarzeniem poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uniemożliwią mu to kwestie zdrowotne. Wokalista musiał zostać w domu, by wypoczywać.

Nie zdradził jednak, co dokładnie mu dolega. To wciąż pozostaje tajemnicą, ale na jaw wychodzą kolejne fakty.

Witold Paszt chory

Krzysztof Prusik, który ostatecznie zwyciężył w finałowym odcinku, był właśnie podopiecznym Witolda Paszta. Jako jedyny nie mógł więc liczyć na bliskość swojego mentora. W późniejszej rozmowie z Super Expressem wyjawił, że czuł się przez to jak Sierotka Marysia. Dodał też, że chciał chociaż porozmawiać ze swoim trenerem przez telefon, ale i to nie było możliwe.

Jak wytłumaczył, Witold Paszt miał być w na tyle złym stanie, że nie mógł poświęcić nawet kilku minut, by porozmawiać przez telefon, nie ruszając się przy tym z domu. Czy w takim razie wokalista miał po prostu problemy z głosem i gardłem, czy może faktycznie było z nim aż tak źle? W tej chwili możemy się jedynie domyślać.

Sam Krzysztof Prusik nie chciał tej sprawy roztrząsać. Liczy, że panowie spotkają się, gdy Witold Paszt już całkowicie wydobrzeje. Zresztą taką samą nadzieje wyraził jego mentor, który za pośrednictwem Instagrama pogratulował mu zwycięstwa. Zaznaczył, że panowie na pewno odbiją sobie wspólnie jego nieobecność w trakcie finału.

Witold Paszt: Córka zdradza kolejne szczegóły o ojcu

Media zdecydowały się także dopytać córki Witolda Paszta o dodatkowe informacje na temat stanu zdrowia taty. Ta wyjawiła już nieco więcej portalowi Plejada. Zdradziła, że jej ojciec w ostatnim okresie bardzo dużo pracował, co zbiegło się z chorobą. W efekcie Witold Paszt po prostu musiał wydobrzeć.

Jak wyjawiła, jej tata planuje rekonwalescencję do końca marca. Później znów wróci do pracy. Możemy więc spodziewać się, że pojawi się w kolejnej edycji The Voice Senior i jeszcze uraczy fanów kilkoma koncertami zespołu VOX.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe oświadczenie Elżbiety II. Królowa podjęła niesłychaną decyzję

  2. Niewielu wie, kim jest żona Dawida Kubackiego. Trudno uwierzyć, gdzie pracowała

  3. Widzowie TVN-u nie uwierzą własnym oczom. Na ekranie zadebiutuje była gwiazda TVP, właśnie potwierdzono

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: se.pl/ plejada.pl

Tagi: Witold Paszt