Dariusz Kowalski Żródło: Kadr z serialu "Plebania"; screen youtube.com/xoxo

Jak wygląda Dariusz Kowalski po latach? Aktor wcielał się w Janusza Tracza w „Plebanii”

15 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Jesteście ciekawi, co słychać u Dariusza Kowalskiego? Gwiazdor serialu „Plebania” bardzo zmienił się przez ostatnie lata, o czym internauci mieli okazję przekonać się niedawno na własne oczy. Aktor pojawił się w najnowszym materiale reklamowym popularnego serwisu ogłoszeniowego.

  • Dariusz Kowalski zasłynął z roli Janusza Tracza
  • Aktor ma na swoim koncie wiele innych ról telewizyjnych
  • Ostatnio Kowalski pojawił się w nowym internetowym spocie reklamowym

Dariusz Kowalski, aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, zyskał ogólnopolską popularność dzięki roli Janusza Tracza w hitowym serialu obyczajowym „Plebania”. Format gościł na antenie Polsatu od 2000 do 2012 roku - jego długowieczność udowadnia, że widownia chętnie śledziła losy mieszkańców wsi Tulczyn. Częścią obsady przez długie lata był właśnie Dariusz Kowalski.

Życie i dorobek Dariusza Kowalskiego. Co słychać u gwiazdora „Plebanii”?

Dariusz Kowalski jest aktorem z wykształcenia. W 1990 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim w jednej z Wyższych Szkół Teatralnych w Krakowie. Już w tym samym roku debiutował na deskach teatru.

Największą popularność niewątpliwie przyniosły mu jednak role telewizyjne, a w szczególności ta w hitowym serialu „Plebania”. Aktor wcielił się w Janusza Tracza, najbogatszego mieszkańca wsi. Choć grana przez niego postać była czarnym charakterem, Dariusz Kowalski zaskarbił sobie przychylność widzów, co z pewnością przełożyło się na kolejne zawodowe propozycje.

Dariusz Kowalski pojawiał się w serialu od początku jego powstania aż do zakończenia emisji w 2012 roku. Na tym kariera zawodowa aktora się jednak nie zakończyła. Co warto zaznaczyć, gwiazdor serialu „Plebania” ma na swoim koncie również inne role filmowe i telewizyjne.

Córka Anny Samusionek przed laty trafiła do domu dziecka. Jakie relacje ma teraz z matką?Córka Anny Samusionek przed laty trafiła do domu dziecka. Jakie relacje ma teraz z matką?Czytaj dalej

Przez lata Dariusz Kowalski pojawiał się epizodycznie w takich produkcjach jak: „Komisarz Alex”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty” czy „Korona królów”. Aktor ma również na swoim koncie liczne role dubbingowe. W ostatnich latach użyczył głosu na potrzeby serialu animowanego „BoJack Horseman” (Miauczyński), pracował również dubbingowo przy animacji „Chojrak - tchórzliwy pies”, „Kurczak mały” i „Załoga G”.

Występ serialowego Janusza Tracza nie umknął uwadze internautów

W ostatnich dniach światło dzienne ujrzał internetowy spot reklamowy promujący jeden z serwisów ogłoszeniowych. Dzięki niemu internauci znów mogli zobaczyć Dariusza Kowalskiego na ekranie, choć nie tak, jak wielu mogłoby się tego spodziewać. Na potrzeby promocji serwisu gwiazdor wcielił się w szefa miejscowego oddziału sympatyków wędkarstwa.

Spot reklamowy pojawił się w sieci w niedzielę 11 kwietnia 2021 roku. Nie da się ukryć, że jego pojawienie się natychmiast ożywiło użytkowników serwisu YouTube. Duży udział ma w tym właśnie sama osoba Dariusza Kowalskiego.

Internauci błyskawicznie rozpoznali w postaci ze spotu osobę Dariusza Kowalskiego. Obecnie na głowie aktora dają się zauważyć siwe włosy. Ten sam pozostaje jednak uśmiech serialowego Janusza Tracza.

- No nie wierzę, Janusz Tracz wędkarzem - śmieje się jeden z komentujących.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrząb Post, YouTube, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł