Swiatgwiazd.pl > Plotki > Jakub Kucner o sytuacji na planie ''M jak miłość'' po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:59

Jakub Kucner o sytuacji na planie ''M jak miłość'' po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan

Jakub Kucner i Barbara Kurdej-Szatan sklejka - ea
fot. Pawel Wodzynski/East News; TRICOLORS/East News

Jakub Kucner udzielił wywiadu dla "Jastrząb Post", w którym odniósł się do sytuacji związanej z Barbarą Kurdej-Szatan, a także przedstawił sytuację, jaka obecnie panuje na planie serialu "M jak miłość". Aktor przekazał także, co sądzi o decyzji Telewizji Polskiej o zwolnieniu koleżanki po fachu.

Nikt nie ma wątpliwości, że słowa Kurdej-Szatan stały się prawdziwym skandalem, za który zapłaciła posadą w TVP. Mimo pełnego wsparcia kolegów z branży nie wiadomo, czy będzie nam dane jeszcze kiedykolwiek ujrzeć ją w "M jak miłość".

Jakub Kucner o zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan

Wiadomość Jacka Kurskiego o zakończeniu współpracy z 36-latką nie zdziwiła wielu osób. Przypomnijmy, że aktorka obraziła publicznie funkcjonariuszy Straży Granicznej, nazywając ich "mordercami" czy "bandytami", za co mocno ucierpiała wizerunkowo. Za swoje słowa przeprosiła i dziś bez wątpienia żałuje swojego zachowania.

Wydarzenia związane z jej osobą nakłoniły dziennikarzy do pytań jej kolegów po fachu, jakie alternatywy widzą w serialach, w których przychodzi im grać z Kurdej-Szatan. Reporterka "Jastrząb Post" zapytała Jakuba Kucnera o atmosferę na planie "M jak miłość" oraz o to, co mówi się tam w kontekście zwolnienia ich koleżanki.

Wspomniał, że od tamtej pory nie widział się z Barbarą, gdyż obecnie trwa przerwa w produkcji, jednak dochodzą go różne słuchy. Jego zdaniem kilka osób spodziewało się takiego obrotu spraw, inne były zaskoczone.

- Stało się, jak się stało. Basia powiedziała o kilka słów za dużo. Ja myślę, że ona tego bardzo żałuje, zresztą napisała bardzo obszerny wpis na ten temat. Ale czasami tak jest, że kijem Wisły nie zawrócisz i wszystko poszło w eter. Ja tylko mam nadzieję, że to faktycznie wszystko się wyprostuje i ta jej kariera potoczy się w dobrym kierunku - stwierdził mister polski.

Jakub Kucner broni Barbary Kurdej-Szatan

Mimo wszystko 33-latek nie omieszkał bronić swojej koleżanki z planu, przyznając, że każdemu zdarzy się powiedzieć o kilka słów za dużo, których później można żałować. Zdaniem Kucnera najważniejsze, by następnie zrozumieć swój błąd, co Kurdej-Szatan zrobiła i dała ku temu dowód w mediach społecznościowych, dwukrotnie.

Sam nie wie, czy zaistnieje możliwość powrotu Kurdej-Szatan na plan "M jak miłość", jednak to wszystko zależne jest od tego, jak potoczą się losy jej postaci.

- Wszystko zależy od tego, jak to będzie poprowadzone. Może być tak, że postać Basi po prostu gdzieś wyjedzie. Może być tak, że zostanie uśmiercona. Jeżeli zostanie uśmiercona, to raczej na powrót do serialu nie ma szans - dodaje Jakub Kucner.

Chcielibyście, żeby 36-latka wróciła na plan produkcji TVP?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki 2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje 3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].