Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jakub Tolak grał w "Klanie", teraz mieszka z dzieckiem w samochodzie. Jak żyje?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.07.2022 09:01

Jakub Tolak grał w "Klanie", teraz mieszka z dzieckiem w samochodzie. Jak żyje?

Jakub Tolak z żoną
fot. instagram.com/foxesineden

Niegdyś wcielał się w rolę jednego z bohaterów w serialu "Klan". Dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej. Jakub Tolak wziął ślub, doczekał się dziecka i wraz z rodziną zamieszkał w kamperze. W sieci pojawiły się zdjęcia samochodu, w którym żyją.

Daniel Ross z "Klanu", czyli Jakub Tolak, aktywnie działa w sieci, gdzie relacjonuje swoje ciekawe życie. Posty aktora budzą spore emocje, szczególnie, że wraz z żoną zdecydowali się wyjątkowo i rzadko spotykany styl życia. Wydali również książkę na ten temat.

Jakub Tolak mieszka z rodziną w kamperze

Serial "Klan" emitowany jest na stacji TVP1 niezmiennie od 1997 roku, co czyni go najdłużej emitowanym serialem polskiej produkcji. Mimo upływu lat, widzowie wciąż ochoczo śledzą losy Lubiczów. Na łamach produkcji poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, a jedną z nich jest Tolak.

Jakub Tolak ma dziś 40 lat. W ubiegłym roku sformalizował swój związek i ożenił się z Zofią Samsel. Para pół roku po ślubie poinformowała, że spodziewa się dziecka, a dokładnie 10 czerwca 2022 roku powitali na świecie córkę, której dali na imię Antonina. Świeżo upieczeni rodzice ochoczo dzielą się swoją radością i publikują kolejne zdjęcia z uroczą Tosią.

Para chętnie opowiada o swoim ciekawym życiu. Tolakowie zdecydowali się bowiem na zamieszkanie w kamperze. Na ich wspólnym Instagramie o nazwie "Foxes in Eden" pojawiają się liczne posty, w których przybliżają swój styl życia. Na profilu możemy zobaczyć w pełni urządzony samochód, relacje z podróży oraz opowieści z życia i opieki nad dzieckiem na zaledwie 6 metrach kwadratowych. Para wydała również ebooka pt. "#Vanlife. Dom na kółkach".

Kim jest Jakub Tolak?

Jakub Tolak urodził się 9 marca 1982 roku. Studiował architekturę na Politechnice Warszawskiej. Początkowo występował w licznych produkcjach jako statysta, by następnie zadebiutować na dużym ekranie. Popularność i rozpoznawalność przyniosła mu rola Daniela Rossa, partnera Aleksandry Lubicz w serialu "Klan". Na swoim koncie ma również liczne role teatralne oraz dubbingowe. Ponadto zagrał w takich produkcjach jak "39 i pół", "Usta usta", "Tajemnica Westerplatte" czy "Barwy szczęścia". Widzowie kojarzą aktora również z udziału w "Jak oni śpiewają?". Z czasem zrezygnował z aktorstwa na rzecz podróżowania i rodziny.

Zobacz zdjęcia:

Jakub Tolak z żoną i dzieckiem
Jakub Tolak z żoną i dzieckiem, fot. instagram.com/foxesineden
Jakub Tolak z żoną
Jakub Tolak z żoną, fot. instagram.com/foxesineden
Jakub Tolak z żoną
Jakub Tolak z żoną, fot. instagram.com/foxesineden

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Glinka zerwała zaręczyny z ojcem swojego dziecka. Aktorka gorzko: "Brak mi po prostu słów"

  2. Meghan Markle i Harry awanturują się z Beckhamami. Czarne chmury nad przyjaźnią eks-royalsów

  3. Córka Grzegorza Ciechowskiego jest w ciąży. Weronika pokazała zdjęcie z ukochanym

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: viva.pl