Swiatgwiazd.pl
Jerzy Dziewulski

MICHAL ROZBICKI/East News, Piotr Molecki/East News

Jerzy Dziewulski opowiedział o tragedii sprzed lat. „Mój brat został zamordowany”

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Były ochroniarz Aleksandra Kwaśniewskiego, Jerzy Dziewulski, wypowiedział się na temat tragedii, do której doszło kilka dni temu w Stalowej Woli. Niespodziewanie wrócił do tragicznej śmierci swojego brata. Zdradził, że on także zginął w wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Wstrząsająca relacja polityka obiegła sieć.

  • Jerzy Dziewulski pracował jako szef ochrony prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

  • W czwartek na antenie Polsat News odniósł się do wypadku, do którego doszło w Stalowej Woli

  • „Mój brat został zamordowany” – powiedział, wspominając rodzinną tragedię sprzed lat

Jerzy Dziewulski jest znanym politykiem i policjantem. W latach 90. ubiegłego wieku pracował także jako szef ochrony Aleksandra Kwaśniewskiego, zajmując stanowisko doradcy prezydenta RP ds. bezpieczeństwa. Prywatnie przeżył niewyobrażalną tragedię.

sławomir-świerzyński

Sławomir Świerzyński usłyszał wyrok. Nielegalnie rozdawał płyty z filmami

CZYTAJ DALEJ

Rodzinny dramat Jerzego Dziewulskiego

Były ochroniarz Aleksandra Kwaśniewskiego pojawił się wczoraj na antenie Polsat News. Mężczyzna wypowiedział się na temat tragedii, którą od kilku dni żyje cała Polska. Na skutek wypadku z udziałem pijanego kierowcy w Stalowej Woli zginęło małżeństwo. Osierociło troje małych dzieci.

Jerzy Dziewulski nie może pojąć, dlaczego w Polsce wciąż dochodzi do tak wielu wypadków, do których doprowadzają nietrzeźwi kierowcy. Polityk doskonale potrafi zrozumieć ból rodzin, które w ten sposób tracą swoich bliskich. W przeszłości bowiem sam stracił brata.

- Mój brat został zamordowany w wieku 27 lat przez pijanego kierowcę. Wiozłem jego trumnę. Czas, do diabła, skończyć ten taniec na drogach – mówił poruszony.

Były szef ochrony Aleksandra Kwaśniewskiego dodał, że w związku z powtarzającymi się tragediami na polskich drogach ma ogromny żal do premiera Mateusza Morawieckiego. Uznał, że nakładanie obowiązku płacenia alimentów na pijanych kierowców, którzy spowodowali wypadek, to za mało.

- (…) pan premier jest oderwany od rzeczywistości – zaznaczył.

Wypadek w Stalowej Woli

Jerzy Dziewulski podczas czwartkowego spotkania na antenie Polsat News komentował wypadek, do którego doszło w minioną sobotę w Stalowej Woli. Małżeństwo, 37-letnia Marzena K. i 39-letni Mariusz K, wracało z 3-letnim synem ze szpitala, w którym chłopcu zaszyto ranę po przewróceniu. W domu czekali na nich dwaj pozostali synowie, 9-letni Artur i 8-letni Norbert.

Niestety, w drodze do domu w rodzinny samochód wjechał inny, niebezpiecznie rozpędzony pojazd. Mały Sebastian został ranny, jednak jego rodzicom nie udało się przeżyć zderzenia. 37-letni sprawca wypadku, u którego wykryto zawartość alkoholu we krwi, odpowie za swój czyn przed sądem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >