Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda oburzona, nie wpuszczono jej do restauracji z dzieckiem. Zapomniała o najważniejszym
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.01.2023 20:12

Joanna Opozda oburzona, nie wpuszczono jej do restauracji z dzieckiem. Zapomniała o najważniejszym

Joanna Opozda
KAPiF; instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda zamieściła w mediach społecznościowych relację z weekendu spędzonego wraz z synem w Krakowie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jedna sytuacja. Aktorka nie mogła wejść z dzieckiem do jednego z lokali. W niemal każdych okolicznościach byłoby to oburzające, jednak w tym przypadku wytłumaczenie przyczyn jest bardzo istotne.

Aktorka odwiedziła wraz z Vincentem kilka interesujących miejsc. Do jednego z nich nie mogła wejść z niespełna rocznym synkiem. Dlaczego? Aktorka nie pomyślała o ważnej kwestii.

Joanna Opozda niewpuszczona z synem do kawiarni w Krakowie

Pośród radosnych nagrań i zdjęć z Krakowa, jakie na Instagramie zamieściła Opozda, znalazła się też fotografia drzwi do Kociej Kawiarni "Kociarnia". Aktorka i jej urodzony 22 lutego 2022 roku Vincent nie zostali wpuszczeni do środka.

Ktoś mi polecił to miejsce. Niestety nie wpuścili nas do środka. Nie wpuszczają z dziećmi, więc nie polecam innym mamom. Szliśmy na piechotę trzydzieści minut – pożaliła się Opozda na Instagramie.

Aktorka niestety przed wizytą w lokalu zapomniała o dwóch ważnych kwestiach. Po pierwsze, wszystkie przybytki tego typu, działające legalnie i dbające o dobrostan zwierząt, mają specjalny regulamin, którego należy przestrzegać. Po drugie, ze względu na komfort kotów, które są wrażliwymi istotami, a nie zabawkami, do większości takich miejsc bardzo małe dzieci nie mają wstępu.

Joanna Opozda nie została wpuszczona do kociej kawiarni z synem

Kocia Kawiarnia Kociarnia ma na stronie internetowej regulamin, a w nim wyraźną informację, widoczną też na stronie głównej: "Przyjmujemy dzieci w wieku szkolnym, za okazaniem legitymacji".

Podobne, a nawet ostrzejsze zasady, mają wszystkie kocie kawiarnie w Polsce. Dla przykładu najbardziej chyba znany lokal Miau Cafe w Warszawie wpuszcza tylko dzieci powyżej 13. roku życia.

Joanna dopiero po chwili zamieściła na Instagramie sprostowanie swojego pierwszego wpisu. "Vini za malutki, starsze dzieci na pewno mogą wejść, nie pytałam od jakiego wieku. Pewnie można zadzwonić i dopytać" napisała w mediach społecznościowych aktorka.

W sytuacji, w której zamierzamy odwiedzić lokal, w jakim przebywają zwierzęta, zawsze warto wcześniej sprawdzić zasady, jakie w nim panują. Zupełnie małe dzieci nie mają kontroli nad swoimi odruchami i zazwyczaj nie są zaznajomione z zachowaniami zwierząt. Ograniczenia wiekowe służą więc zarówno bezpieczeństwu kotów, jak i samych dzieci. Nieostrożne maluchy mogłyby zostać na przykład podrapane przez kota, które zareagowałby obronnie.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Joanna Opozda o kociej kawiarni, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda o kociej kawiarni, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda pokazała Vincenta, fot. instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Olivier Janiak i Karolina Malinowska są razem od niemal 20 lat. Tak dziś wyglądają ich synowie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!