Swiatgwiazd.pl
Kajra potwierdziła nowinę

instagram.com/superkajra

Kajra weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z tabloidem opowiedziała o swoim doświadczeniu

27 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Kajra i Sławomir tworzą jedną z barwniejszych par polskiego show-biznesu. Jako doskonale zgrany duet dają czadu zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Tym razem czeka ich, a dokładniej Kajrę, prawdziwa rewolucja. Wszystko przez udział w uwielbianym show.

  • Kajra i Sławomir ulubieńcami Polaków

  • Kajra potwierdza udział w "Tańcu z gwiazdami"

  • Polsat oficjalnie wymienił ją w gronie uczestników

"Miłość w Zakopanem" od kilku lat rozbrzmiewa na polskich weselach czy dyskotekach. Dzięki sprzedaży w ponad 400-tysięcznym nakładzie, utwór był certyfikowany poczwórną diamentową płytą. Singiel nie tylko okazał się największym polskim hitem, ale przede wszystkim przyniósł wielką sławę Sławomirowi i jego żonie Kajrze, którzy od tamtej pory regularnie koncertują, brylują na wielkich wydarzeniach festiwalowych i coraz chętniej goszczą w telewizyjnych show. (Więcej tutaj)

Kariera Zapałów nabrała rozpędu

Impreza sylwestrowa bez Kajry i Sławomira? Zdaniem rzeszy fanów tej dwójki, to zdanie brzmi co najmniej niedorzecznie. W końcu jak nikt inny potrafią porwać tłum do wspólnej zabawy.

Trudno się zatem dziwić, że stacje telewizyjne tak chętnie zapraszają ich do swoich programów. Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal wyszło na jaw, że już niebawem fani zobaczą jedno z nich w kolejnym show.

Syn Moniki Richardson

Syn Moniki Richardson opowiedział o swojej chorobie. Zdradził, jak ją wykryto

CZYTAJ DALEJ

Chociaż sympatycy plotkowali o tym już od pewnego czasu, dopiero teraz stało się pewne, że w gronie uczestników najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" swoje miejsce znajdzie Kajra. W ostatniej rozmowie z Pomponikiem potwierdziła wspaniałą nowinę, a także przyznała, że decyzję podjęła dość spontanicznie.

- Na spontanie za bardzo przyjęłam. Popatrzyłam w kalendarz i zobaczyłam, że jeszcze rok nam się nie zapełnił koncertami. Ale tak naprawdę "Taniec z Gwiazdami" to taka moja sentymentalna podróż - przyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Kajra odniosła się także do swojego doświadczenia w tańcu, które, jak się okazało, jest raczej znikome. Udział w "Tańcu z gwiazdami" niewątpliwie więc będzie dla niej sporym wyzwaniem.

- Ja nigdy w życiu nie tańczyłam. Oprócz tego, że na weselu. Nigdy nie miałam kontaktu z tańcem - dodała.

Kajra w "Tańcu z gwiazdami"

Oficjalnie na swoim Instagramie, jako nową uczestniczkę, przedstawili Kajrę sami producenci show.

- Podczas #polsatsuperhitfestiwal ogłosiliśmy kolejną gwiazdę 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Kajra - Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentuje się do piosenki „Weselny pyton”? - czytamy na profilu programu.

Przypomnijmy, że w zbliżającej się wielkimi krokami 12. edycji show widzowie będą mogli śledzić taneczne zmagania m.in. Oliwii Bieniuk, Sylwii Bomby, Kingi Sawczuk czy Denisa Urubko. Polsat sukcesywnie przedstawia fanom kolejne gwiazdy, zatem już niebawem widzowie poznają pełny skład.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >