Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.12.2022 15:46

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Anna Kalczyńska Katarzyna Cichopek EA
fot. TRICOLORS/East News

Anna Kalczyńska w mediach społecznościowych przywołała najnowsze informacje zza Oceanu dotyczące pewnej pary prezenterów. Nie sposób nie zauważyć powiązań sprawy z przypadkiem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Prezenterka "Dzień dobry TVN" pozostaje w stałym kontakcie z internautami za sprawą mediów społecznościowych, gdzie zebrała prawie 200 tysięczną publiczność. Niedawno podzieliła się z nimi historią dwójki prezenterów, którzy przez ujawniony romans stracili pracę. Czy gwiazda śniadaniówki chciała dać tym przykładem pstryczka rodzimej stacji?

Anna Kalczyńska o skandalu zza Oceanu

Choć do zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych, prezenterka postanowiła przybliżyć obserwatorom niecodzienną sytuację. Mowa tutaj o ujawnionym romansie dwójki prezenterów porannego programu ABC "Good Morning America".

Stacja telewizyjna zwiesiła swoje gwiazdy, a prowadząca "Dzień dobry TVN" chętnie opisała szczegóły sprawy w relacjach na Instagramie.

Tymczasem u naszych kolegów z telewizji śniadaniowej za oceanem skandal! Para prezenterów porannego pasma ABC "Good Moring America" została zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł ich romans. Władze stacji stwierdziły, że relacja romantyczna między dwoma pracownikami nie łamie regulaminu ABC, jednak z uwagi na rozpad małżeństw postanawiają zawiesić prowadzących. Para nie zamierzała się kajać publicznie i nawet żartowała na antenie z ujawnionych informacji, jednocześnie ich nie dementując — przekazywała w kolejnych slajdach.

Anna Kalczyńska uderza w słynną polską parę?

Już po pierwszych zdania opisywanej sytuacji nie dało się nie zauważyć, że wydarzenie w Stanach Zjednoczonych bardzo przypomina przypadek prezenterów polskiego programu "Pytanie na śniadanie". Mowa tutaj o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim, którzy w październiku bieżącego roku ujawnili swój związek.

Połączyła ich wspólna praca, a miłosną relację w pełni pokazali, dopiero gdy obie strony zakończyły małżeństwa. Anna Kalczyńska przywołując "skandal" z zagranicznej stacji mogła zwrócić uwagę na zachowanie TVP w stosunku do najnowszej pary polskiego show-biznesu.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal bez zarzutów rozwijają swoje kariery w programie śniadaniowym, a także coraz chętniej pozują przed fotografami jako pełnoprawna para. Nic nie wskazuje na to, by stacja wyciągnęła podobne wnioski względem swoich gwiazd, tak jak miało to miejsce w "Good Moring America".

Zobacz zdjęcia:

Anna Kalczyńska EA
fot. TRICOLORS/East News
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski ,"Pytanie na Śniadanie", 2022/11/19, KAPiF
Anna Kalczyńska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annakalczynskam/)
Anna Kalczyńska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annakalczynskam/)
Anna Kalczyńska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annakalczynskam/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].