Swiatgwiazd.pl
Kasia Cichopek

instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek "zaliczyła wpadkę" podczas ćwiczeń. Postanowiła to skomentować

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Kasia Cichopek wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 400 tys. obserwujących. Tym razem aktorka według niektórych internautów zaliczyła wpadkę. Gwiazda postanowiła skomentować

  • Kasia Cichopek opublikowała filmik z ćwiczeniami na swoim Instastory. Niestety, jak się okazało, niektórzy z internautów dopatrzyli się w jej stroju czegoś niestosownego.

  • Nowe treningowe ubranie gwiazdy nieco odznaczało się w okolicach podbrzusza. Efekt ten określany jest dosyć często jako camel toe.

  • Cichopek postanowiła odpowiedzieć na złośliwe komentarze internautów i artykuły tabloidów.

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Kilkanaście lat temu wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Jaj partner taneczny bardzo szybko okazał się także życiowym partnerem, z którym gwiazda związana jest do dzisiaj. Ich małżeństwo uchodzi za szczęśliwe. Cichopek bardzo chętnie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. W mediach społecznościowych często podejmuje też tematy związane z biznesem i współpracami, których się podejmuje. Tym razem gwiazda chciała zareklamować strój sportowy. Niektórzy internauci wytknęli jej wpadkę. 

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę?

Kasia Cichopek już od czasu wygranej w Tańcu z gwiazdami z wielką pasją i zaangażowaniem oddaje się rozwijaniu swojej sprawności fizycznej. Bez wątpienia jej ulubioną aktywnością jest taniec. Już nieraz aktorka umieszczała na swoim profilu nagrania, na których razem z mężem Marcinem Hakielem, profesjonalnym tancerzem, brylują na domowym parkiecie. 

Tym razem celebrytka postanowiła w ramach reklamy nowego stroju sportowego, zaprezentować swoim obserwatorom ćwiczenia, które poleciła jej koleżanka. Były to tak zwane rytuały tybetańskie, które według Cichopek mają utrzymać ciało w formie. 

Kasia opublikowała filmik z ćwiczeniami na swoim Instastory. Niestety, jak się okazało, niektórzy z internautów dopatrzyli się w jej stroju czegoś niestosownego. 

Cichopek pochłonięta ćwiczeniami nie zauważyła, że jej nowe treningowe ubranie nieco odznacza się w okolicach podbrzusza. Efekt ten określany jest dosyć często jako camel toe.

Gwiazda postanowiła skomentować złośliwe uwagi obserwatorów. 

Cichopek odpowiedziała na zaczepki internautów

Kasia Cichopek postanowiła odpowiedzieć na kąśliwe komentarze internautów i tabloidów. Przy okazji gwiazda poruszyła ważny problem społeczny. 

W kolejnej relacji na Instagramie celebrytka opublikowała kilka screenów, w których zwróciła uwagę na to, że niestety takie zachowanie obserwatorów wskazuje na to, że ciało kobiety, a szczególnie jej wagina jest przez większość społeczeństwa wyśmiewana. Mimo iż tak dużo obecnie mówi się o równości i samoakceptacji, wciąż niektóre atrybuty kobiecości są traktowane ze wstydem i obrzydzeniem. 

Aktorka napisała również, że gdyby w takiej sytuacji, jak ona znalazł się mężczyzna i na jego bieliźnie odznaczałby się jego penis, uznane byłoby to za seksowne i pożądane. Niestety w przypadku kobiet wygląda to nieco inaczej. 

Cichopek chciała w ten sposób podkreślić, że wszystkie części naszego ciała są zupełną normalnością, której nikt nie powinien się wstydzić, a już na pewno wyśmiewać. Czy zgadzacie się z opinią gwiazdy? My bez wahania się pod tym podpisujemy! 

Zobacz zdjęcia:

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

undefined

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

[EMBED-1512]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: Pudelek, Instagram 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefinedundefinedundefined

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

joanna liszowska

Plotki

Co łączy Pawła Deląga i Joannę Liszowską?

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski potwierdził związek na planie "Down The Road"

Czytaj więcej >
dorota gardias

Plotki

Dorota Gardias opowiedziała o szczegółach choroby nowotworowej

Czytaj więcej >

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >