Kasia Cichopek Żródło: instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek "zaliczyła wpadkę" podczas ćwiczeń. Postanowiła to skomentować

30 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Kasia Cichopek wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 400 tys. obserwujących. Tym razem aktorka według niektórych internautów zaliczyła wpadkę. Gwiazda postanowiła skomentować złośliwe plotki.

  • Kasia Cichopek opublikowała filmik z ćwiczeniami na swoim Instastory. Niestety, jak się okazało, niektórzy z internautów dopatrzyli się w jej stroju czegoś niestosownego.
  • Nowe treningowe ubranie gwiazdy nieco odznaczało się w okolicach podbrzusza. Efekt ten określany jest dosyć często jako camel toe.
  • Cichopek postanowiła odpowiedzieć na złośliwe komentarze internautów i artykuły tabloidów.

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Kilkanaście lat temu wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Jaj partner taneczny bardzo szybko okazał się także życiowym partnerem, z którym gwiazda związana jest do dzisiaj. Ich małżeństwo uchodzi za szczęśliwe. Cichopek bardzo chętnie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. W mediach społecznościowych często podejmuje też tematy związane z biznesem i współpracami, których się podejmuje. Tym razem gwiazda chciała zareklamować strój sportowy. Niektórzy internauci wytknęli jej wpadkę.

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę?

Kasia Cichopek już od czasu wygranej w Tańcu z gwiazdami z wielką pasją i zaangażowaniem oddaje się rozwijaniu swojej sprawności fizycznej. Bez wątpienia jej ulubioną aktywnością jest taniec. Już nieraz aktorka umieszczała na swoim profilu nagrania, na których razem z mężem Marcinem Hakielem, profesjonalnym tancerzem, brylują na domowym parkiecie.

Tym razem celebrytka postanowiła w ramach reklamy nowego stroju sportowego, zaprezentować swoim obserwatorom ćwiczenia, które poleciła jej koleżanka. Były to tak zwane rytuały tybetańskie, które według Cichopek mają utrzymać ciało w formie.

Kasia opublikowała filmik z ćwiczeniami na swoim Instastory. Niestety, jak się okazało, niektórzy z internautów dopatrzyli się w jej stroju czegoś niestosownego.

Tomasz Stockinger zostanie dziadkiem po raz drugi. Jego syn spodziewa się kolejnego dzieckaTomasz Stockinger zostanie dziadkiem po raz drugi. Jego syn spodziewa się kolejnego dzieckaCzytaj dalej

Cichopek pochłonięta ćwiczeniami nie zauważyła, że jej nowe treningowe ubranie nieco odznacza się w okolicach podbrzusza. Efekt ten określany jest dosyć często jako camel toe.

Gwiazda postanowiła skomentować złośliwe uwagi obserwatorów.

Cichopek odpowiedziała na zaczepki internautów

Kasia Cichopek postanowiła odpowiedzieć na kąśliwe komentarze internautów i tabloidów. Przy okazji gwiazda poruszyła ważny problem społeczny.

W kolejnej relacji na Instagramie celebrytka opublikowała kilka screenów, w których zwróciła uwagę na to, że niestety takie zachowanie obserwatorów wskazuje na to, że ciało kobiety, a szczególnie jej wagina jest przez większość społeczeństwa wyśmiewana. Mimo iż tak dużo obecnie mówi się o równości i samoakceptacji, wciąż niektóre atrybuty kobiecości są traktowane ze wstydem i obrzydzeniem.

Aktorka napisała również, że gdyby w takiej sytuacji, jak ona znalazł się mężczyzna i na jego bieliźnie odznaczałby się jego penis, uznane byłoby to za seksowne i pożądane. Niestety w przypadku kobiet wygląda to nieco inaczej.

Cichopek chciała w ten sposób podkreślić, że wszystkie części naszego ciała są zupełną normalnością, której nikt nie powinien się wstydzić, a już na pewno wyśmiewać. Czy zgadzacie się z opinią gwiazdy? My bez wahania się pod tym podpisujemy!

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Kasia Cichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Kasia Cichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Kasia Cichopek

Screen z Instastory Kasi Cichopek / @katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł