Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Dowbor pokazała swoją 90-letnią mamę. "Maciej jest bardzo podobny do babci!"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.04.2024 14:20

Katarzyna Dowbor pokazała swoją 90-letnią mamę. "Maciej jest bardzo podobny do babci!"

Kasia Dowbor, Maciej Dowbor
Kasia Dowbor pokazała swoją 90-letnią mamę, fot. KAPiF

Kasia Dowbor po krótkiej przerwie wróciła do pracy w mediach. Regularnie widzimy ją na antenie TVP, ale niedługo zobaczymy ją także w całkiem nowym, autorskim programie. Internautów zaprosiła go do oglądania wraz z mamą. Od razu posypały się komentarze na temat seniorki!

Kasia Dowbor na dobre wróciła do telewizji. Gdzie ją zobaczymy?

Jeszcze do niedawna Kasia Dowbor była czołową gwiazdą Polsatu w programie "Nasz nowy dom". Z nieznanych sobie powodów została jednak odcięta od projektu, z którym związała się na wiele lat. Decyzja stacji odbiła się echem wśród widzów.

To była krótka rozmowa. […] Zapytałam, jakie są merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie było żadnych - relacjonuje. Usłyszałam, że zrobiono jakieś badania i tak będzie dla programu lepiej. Najzabawniejsze jest to, że jakiś czas później pojawiły się badania, z których wynika, że program miał większą oglądalność niż rok wcześniej i do tego ma jedną z największych oglądalności w Polsacie - mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl.

Po pożegnaniu się ze stacją, w której nadal pracuje syn dziennikarki, Maciej Dowbor, nie próżnowała. Szybko okazało się, że doświadczenie Kasi Dowbor jest bardzo dużym atutem. Widzowie TVP mogą oglądać ją obecnie jako jedną z gospodyń "Pytania na śniadanie". Gwiazda występuje w duecie z radiowcem, Filipem Antonowiczem. Różnica w wieku i doświadczeniach była odważnym zagraniem produkcji.

To jednak nie koniec nowości w karierze prezenterki. Niedługo zobaczymy ją w nowym programie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w doborowym towarzystwie.

Kasia Dowbor
Kasia Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Just5 wraca, Dowbor w wyborach, a Schreiber na prezydenta. Tak gwiazdy wkręciły fanów w prima aprilis Tego śniadania wielkanocnego Kasia Dowbor nigdy im nie zapomni! Maciej i Joanna się nie popisali

Kasia Dowbor w towarzystwie mamy zaprasza na nowy program

Śniadaniówka TVP to nie jedyny projekt w aktualnej karierze dziennikarki. Kasia Dowbor dostała autorski program na antenie CANAL+ DOMO. W "Dowborowa od nowa" zobaczymy, jak tym razem to jej wnętrza przechodzą metamorfozę. Gwiazda zaprosiła internautów na nowy odcinek show.

Kochani, na najbliższy odcinek programu „Dowborowa od nowa” w CANAL+ DOMO zapraszam razem z moją mamą, której bardzo podoba się moja odnowiona kuchnia. Ciekawe, czy Wam też się spodoba?! Dodam, że w odcinku, który zobaczycie w tę sobotę (6 kwietnia) pojawi się moja mama. Zapraszamy Was w sobotę o godz. 17:30! - napisała.

Zdjęcia od razu rozczuliły internautów. Widać na nich gwiazdę w objęciach swojej 90-letniej mamy. Duet nie pierwszy raz spędza wspólnie czas. Obserwatorzy Kasi Dowbor po raz kolejny zauważyli pewien szczegół w wyglądzie seniorki. Nie jedna osoba w jej wieku ma czego pozazdrościć.

Tak wygląda 90-letnia mama Kasi Dowbor. Internauci nie mają złudzeń

Pozornie w poście to kuchnia powinna grać pierwsze skrzypce, z uwagi na telewizyjną metamorfozę. Internauci jednak od razu skupili się na wyglądzie Kasi Dowbor i jej mamy. 90-latka doskonale się trzyma i wykazuje się elegancją oraz wigorem. Internauci nie kryli zachwytu.

  • Mama wygląda cudownie.
  • Pięknie panie wyglądacie - zauważyli obserwatorzy.

W jednym z postów prezenterka pochwaliła się, jak wygląda jej rozmowa z mamą. Seniorka mimo wieku nadal ma sporo energii, a także potrafi zażartować. Znana podcasterka, Justyna Mazur, zauważyła nawet ogromne podobieństwo Macieja Dowbora do babci. Od razu widać po kim gwiazdor odziedziczył wigor i dobry humor.

Maciej jest bardzo podobny do Babci! - zauważyła.

Kasia Dowbor
Kasia Dowbor z 90-letnią mamą, fot. Instagram
Kasia Dowbor
Kasia Dowbor z 90-letnią mamą, fot. Instagram

Źródło: Wirtualne media