Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Skrzynecka o trudnej sytuacji życiowej

TRICOLORS/East News

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała, jak pandemia wpłynęła na jej sytuację życiową

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Katarzyna Skrzynecka – podobnie jak wielu polskich artystów – odczuwa skutki pandemii koronawirusa. Aktorka zdradziła, że przez ograniczoną możliwość wykonywania zawodu jej sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu. "Szukamy

  • Pandemia koronowirusa wciąż utrudnia pracę polskim artystom

  • Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swojej obecnej sytuacji życiowej

  • Aktorka robi wszystko, by nie popaść w długi

  • W każdej chwili może liczyć na wsparcie najbliższych

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do grona polskich gwiazd, które wypowiedziały się na temat panującej epidemii koronawirusa. Aktorka przyznała, że jej sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu. Mimo to stara się nie narzekać i cały czas szuka odpowiednich rozwiązań.

Jak pandemia zmieniła życie Katarzyny Skrzyneckiej?

Pandemia koronawirusa od ponad roku ogranicza codzienne życie Polaków. Obostrzenia najbardziej dają się we znaki branży gastronomicznej, handlowej i hotelarskiej. Skutki restrykcji odczuwają także przedstawiciele branży artystyczno-rozrywkowej.

Polscy artyści od początku pandemii zmagają się z brakiem, a co najmniej ograniczeniem zleceń zawodowych. Konsekwencją tego są oczywiście mniejsze zarobki. Według Katarzyny Skrzyneckiej to jednak nie wszystko. Aktorce oprócz uszczuplonych możliwości zarabiania pieniędzy doskwiera także tęsknota za ukochanym zawodem.

- (...) Spełniałam się zawodowo. Oczywiście do wybuchu pandemii... Ale ona zrujnowała życie wielu ludziom – stwierdziła w rozmowie dla tygodnika „Świat i ludzie”.

Aktorka nie chce popaść w długi

Choć tęsknota za pracą dokucza Katarzynie Skrzyneckiej, dużo poważniejszym problemem są dla niej ograniczone zarobki. Tym bardziej, kiedy aktorka spojrzy na wypłatę swojego męża. Przypomnijmy, że Marcin Łopucki jest trenerem personalnym. Łatwo więc domyślić się, że w czasie pandemii koronawirusa on także narażony jest na straty finansowe.

Pomimo tak poważnych skutków pandemii Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki nie zamierzają narzekać i użalać się nad sobą. Oboje szukają rozwiązań, które pomogą im w przetrwaniu tego trudnego okresu. Jak wyznała aktorka w wywiadzie, najważniejsze jest dla nich to, żeby nie wpaść w długi.

- Szukamy rozmaitych szans, żeby nie wpaść w długi – zaznaczyła.

Wsparcie rodziny jest najważniejsze

Pozytywne nastawienie do życia nie opuszcza Katarzyny Skrzyneckiej nawet w czasie pandemii koronawirusa. Aktorka zawdzięcza to rodzinie, która od zawsze jest jej największą wartością. Wie, że w każdej sytuacji może liczyć na jej wsparcie.

Przypomnijmy, że Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są rodzicami dziewięcioletniej Alikii Ilii. Dziewczynka przyszła na świat w listopadzie 2011 roku. „Patchworkową rodzinę” tworzą także dzieci Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku – Paula i Dawid.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ogłoszono konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Propozycja żony wzrusza

  • Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbyszkiem. Problemem były dzieci

  • Kuzyn księcia Filipa jest Polakiem. Mieszka na warszawskim Służewie

Źródło: WP Kobieta

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >