Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Jan Bielecki/East News

Katolicki magazyn skrytykował Idę Nowakowską. Wszystko przez sesję zdjęciową w kościele

10 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ida Nowakowska została skrytykowana przez katolicki magazyn „Dobry tydzień” po tym, jak zrobiła w mini sesję zdjęciową w jednym z krakowskich kościołów. Prezenterce Telewizji Polskiej wytknięto m.in. wystylizowaną fryzurę oraz pełny makijaż w miejscu świętym. Zainteresowana nie odniosła się do tych przytyków.

  • Ida Nowakowska została skrytykowana przez magazyn „Dobry tydzień”

  • Dziennikarka została oskarżona o zbyt pełny makijaż w miejscu świętym

  • Sama nie odniosła się do tej sytuacji

Popularna prezenterka TVP nigdy nie ukrywała swojego mocnego przywiązania do wiary. W pewnym momencie jej życia nastąpił kryzys, jednak z czasem wszystko wyjaśniła. Teraz regularnie odwiedza świątynie, jednak, jak widać, nawet podczas jej wizyt w kościołach ktoś znajdzie przytyk.

Ida Nowakowska skrytykowana za wizytę w kościele

Prezenterka śniadaniówki Telewizji Polskiej wraz z mężem i synem odwiedzili Kraków. Podczas przechadzki po mieście polskich królów postanowili odwiedzić jeden z tamtejszych kościołów, co zamieściła na swoim InstaStories.

Zaraz po opuszczeniu murów świątyni postanowiła zrobić sobie zdjęcie na chodniku i oznaczyć na nim sponsorów, co natychmiastowo zostało wyłapane przez kolorową prasę, ale nie tylko.

Jej zachowanie nie spodobało się jednemu z katolickich magazynów. Mowa o czasopiśmie „Dobry tydzień”, w którym jednoznacznie wyrażono opinię na temat tego, co zrobiła prezenterka TVP.

pjimage (34)

Marian Lichtman ujawnił, o co przed śmiercią poprosił go Krzysztof Krawczyk. Chodziło o juniora

CZYTAJ DALEJ


- Ostatnio jednak nieco się zapomniała. W świeżo wystylizowanej fryzurze i profesjonalnym makijażu zrobiła sobie sesję fotograficzną w miejscu świętym. Chwilę później na Instagram wrzuciła zdjęcia z chodnika przed kościołem, gdy pozuje w modnych ubraniach. Markę sponsora wyraźnie oznaczyła. To nie wypada - czytamy w „Dobrym tygodniu”.

Ida Nowakowska o swojej wierze

Nie od dziś wiadomo, że Ida Nowakowska to bardzo uduchowiona osoba. W pewnym momencie jej życia nastąpił kryzys wiary, o czym opowiedziała w wywiadzie dla portalu „Pomponik”. Stało się to po śmierci jej ukochanego taty. Nie mogła wówczas pogodzić się z wydarzeniami, które nastąpiły w jej życiu.

Po czasie zrozumiała, że jej tata znajduje się w lepszym miejscu i zaczęła wierzyć zdecydowanie mocniej ze zrozumieniem Boga. Przyznaje także, że w duchu wiary katolickiej pragnie wychować swojego syna.

- Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko - powiedziała w wywiadzie dla „Plejady”.

Trzymamy kciuki za to, żeby tak właśnie się stało!

Zobacz zdjęcia:

ida nowakowska

instagram.com/idavictoria

ida nowakowska 1

instagram.com/idavictoria

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl, plejada.pl, Dobry tydzień

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >