Swiatgwiazd.pl
Kayah podjęła trudną decyzję

instagram.com/ kayah_official

Kayah postanowiła sprzedać dom

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Kayah do samego końca miała nadzieję, że uda jej się tego uniknąć. Niestety, epidemia koronawirusa dotknęła również artystów, a uwielbianą wokalistkę pchnęła do podjęcia ostatecznej decyzji.

Kayah to tylko jedna z setek gwiazd, których życie wywróciło się do góry nogami, gdy świat opanowała epidemia koronawirusa. Chociaż wydawać by się mogło, że to branża gastronomiczna czy hotelarska ucierpiały najbardziej, również artyści sceniczni z dnia na dzień zostali pozbawieni możliwości koncertowania, a tym samym, pozbawiono ich źródła dochodu. Wielu ledwo wiąże koniec z końcem, a Kayah, by tego uniknąć, zdecydowała się na bardzo ważny krok.

Przykre doniesienia tygodnika ws. Kayah

Jak podaje Pomponik, opierając się o wcześniejsze doniesienia Na Żywo, Kayah jest jedną z tych gwiazd, których dotknęła epidemia. Artystka nie tylko ma utrudnione koncertowanie czy nagrywanie nowych singli, ale też nie ma zbyt wielu szans na ucieczkę od otaczającej jej rzeczywistości i nabranie wiatru w żagle.

Jeszcze nie tak dawno azylem, w którym mogła się schronić, był jej 300-metrowy apartament z widokiem na plażę w Rio de Janeiro, który kupiła 13 lat temu. Artystka, gdy tylko miała taką możliwość, wypoczywała tam razem z synem i ukochanym.

Niestety, jak podało Na Żywo, przez epidemię Kayah nie może odwiedzić ukochanego Rio de Janeiro, a na domiar złego, przez panujące tam obostrzenia nie może też wynająć wilii turystom. Rachunki trzeba jednak płacić, a przecież wiele wydatków artystka ma także w Polsce.

Wokalistka podjęła ostateczną decyzję

Okazuje się, że postawiona pod ścianą Kayah postanowiła sprzedać apartament. 

Przemyślała wszystko i postanowiła wystawić apartament na sprzedaż - mówi dla Na Żywo przyjaciel Kayah - Jarek wszystko przeanalizował i pokazał wyniki Kayah. Nie miała wątpliwości, że to jedyna słuszna decyzja - dodaje informator tygodnika.

Z doniesień magazynu wynika jednak, że Kayah nie zamierza poprzestać na sprzedaży willi w Rio de Janeiro, bo na oku już ma nową posiadłość, którą planuje zakupić. Gdy uda jej się sprzedać apartament w Rio ponoć chce razem z ukochanym kupić kolejny, ale tym razem w Gracji

Nie tak dawno była tam na ślubie Joanny Przetakiewicz i bez opamiętania zakochała się w tamtejszej kulturze oraz widokach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Anna Lewandowska pokazała babcię. Ależ podobne

  • Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"

  • 84-letni ulubieniec Polaków usunięty z listy szczepień, Jan Wróblewski nie wytrzymał

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >