Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia Nieścior tuż przed finałem "Top Model" potrzebowała pomocy specjalisty. "Adrenalina zrobiła swoje"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2022 16:09

Klaudia Nieścior tuż przed finałem "Top Model" potrzebowała pomocy specjalisty. "Adrenalina zrobiła swoje"

Top Model
KAPiF

Wczorajszy finał programu "Top Model" wywołał wiele emocji. Jak się okazuje, nie tylko u widzów: zwyciężczyni 11. edycji show Klaudia Nieścior wyznała wczoraj, że tuż przed finałem miała problemy zdrowotne i potrzebowała pomocy ratownika.

Jurorzy w finale najniżej ocenili zadania Klaudii, jednak to wynik głosowania telewidzów przesądził o wszystkim i przyniósł uczestniczce zwycięstwo. Finałowe starcie kosztowało wszystkich wiele stresu i niełatwych wrażeń. Zwyciężczyni wyznała, co działo się z jej zdrowiem.

Zwyciężczyni "Top Model" miała przed finałem problemy zdrowotne

W mediach społecznościowych Klaudii Nieścior pojawiły się wczoraj niepokojące wpisy. Fani uczestniczki mogli zobaczyć zdjęcie, na którym widać jej rękę z podłączoną kroplówką. Finalistka wyznała przy okazji:

Wcześniej wam nie mówiłam, ale dziś miałam ekscesje zdrowotne. Adrenalina zrobiła swoje i chyba nie było nic po mnie widać? – napisała Klaudia na Instagramie.

Nieco więcej opowiedziała ona w nagraniu, jakie pojawiło się później. "Tak jak widzieliście, dzisiaj rozłożyło mnie jakieś choróbsko. W tak ważny dzień. Bo jak mogłoby być inaczej. Z panem ratownikiem zadziałaliśmy kroplówkami i troszkę postawiło mnie to na nogi. Mam nadzieję, że nie było tego widać".

Finał "Top Model". Jak czuje się Klaudia Nieścior?

A odnośnie do całego finału jestem bardzo wdzięczna i podekscytowana, może teraz tego nie widać, bo naprawdę nie czuję się najlepiej. Zaraz kładę się spać – ogłosiła Nieścior, dodając też gorące podziękowania dla widzów, którzy na nią głosowali.

W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała też wczoraj, że wygrana w programie TVN "troszkę ją przeraża". "Bo zawsze jest presja, żeby nie była influencerką tylko modelką i wręcz jak ja już będę tą influencerką czy aktorką to będzie takie "a kolejna, która poszła nie w tym kierunku, co trzeba", ale uważam, że to nie jest złe" powiedziała nam zwyciężczyni.

Warto dodać, że na Klaudię czeka teraz kontrakt z prestiżową agencją modelingową, sesja okładkowa do pisma "Glamour" oraz nagroda o wysokości 100 tysięcy złotych. Nieścior przyznała w mediach społecznościowych, że smutno jej, że program się skończył, ale nie może się doczekać, co przyniesie przyszłość. Zobacz zdjęcia:

Top Model
Top Model: zwyciężczyni 11. edycji, Klaudia Nieścior, fot. KAPiF
Top Model
Top Model: zwyciężczyni 11. edycji, Klaudia Nieścior, fot. KAPiF
Top Model
Klaudia Nieścior o niedyspozycji zdrowotnej, fot. instagram.com/klaudianiescior
Top Model
Klaudia Nieścior o niedyspozycji zdrowotnej, fot. instagram.com/klaudianiescior

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model