Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krystian Ochman znów jest zakochany? Podczas festiwalu prowadzący się wygadał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.08.2022 17:32

Krystian Ochman znów jest zakochany? Podczas festiwalu prowadzący się wygadał

Krystian Ochman EA
TRICOLORS/East News

Krystian Ochman przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Wolne chwile spędza na zwiedzaniu, ale przede wszystkim śpiewa na wydarzeniach muzycznych. Podczas pewnego festiwalu jeden z dziennikarzy wykazał się dużą niedyskrecją. Zdradził szczegóły dotyczące związku muzyka.

Festival Polonaise odbywał się w Arlington Park, na przedmieściach miasta Chicago. To bardzo głośne wydarzenie polonijne, które jest okazją świętowania polskiej kultury, kuchni i sztuki. Zrozumiałe więc, że nie mogło na nim zabraknąć reprezentanta Polski na Konkursie Eurowizji.

Krystian Ochman w Stanach Zjednoczonych

Festiwal w Chicago trwa trzy dni. W jego programie znalazły się zarówno pokazy sztuki ludowej oraz prezentacje polskich przysmaków, jak i koncerty głośnych gwiazd. W tegorocznej odsłonie wydarzenia, poza Ochmanem, wystąpili Krzysztof Cugowski, Anna Wyszkoni, Kamil Bednarek i Piotr Cugowski. Miał też pojawić się zespół Bajm, jednak nie udało mu się dotrzeć.

Wyjazd do Stanów to z pewnością świetna okazja, aby przypomnieć o sobie zarówno polskiej, jak i zagranicznej publiczności. Niestety, dla Krystiana pobyt wiązał się też z pewnym niefortunnym wydarzeniem. Muzyk pilnie strzeże swojego życia prywatnego i nie ujawnia zbyt wielu szczegółów.

Jakiś czas temu media donosiły, że Ochman rozstał się z dziewczyną. Gwiazdor w rozmowie z portalem Plejada przyznał, że bycie związku opartym na zaufaniu jest czymś wspaniałym. Jednocześnie dodał, że po prostu "im nie wyszło". Czy teraz sytuacja się zmieniła?

Czy Krystian Ochman ma dziewczynę?

Sam Ochman niewiele mówi obecnie o swoim życiu prywatnym. Opublikował ostatnio zdjęcia z pobytu w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma w nich sugestii, czy towarzyszy mu ukochana. Podczas spotkania na Festival Polonaise prowadzący powiedział ze sceny, że Krystian ma nową partnerkę, a nawet więcej – narzeczoną.

On ma, słuchajcie, narzeczoną Karolinę, przepiękną osobę – usłyszeli zebrani.

Sam Krystian nie skomentował ani nie odniósł się jeszcze do tych doniesień. Dzięki zdjęciom, jakie opublikował w mediach społecznościowych można stwierdzić za to, że z pewnością świetnie bawił się za oceanem.

Zobacz zdjęcia:

Krystian Ochman EA
Krystian Ochman, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].