Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Kiersznowski

screen youtube.com/TelewizjaNEXT3D

Aktor "Barw szczęścia" jest w grupie ryzyka, a i tak pomaga medykom. Codziennie ryzykuje zdrowie

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Bierność najwyraźniej nie leży w naturze Krzysztofa Kiersznowskiego. Choć z racji wieku aktor sam jest w grupie ryzyka, od miesięcy angażuje się w niesienie pomocy medykom. Drobnymi gestami dba o to, by pracownikom służby zdrowia nie zabrakło zarów

  • Krzysztof Kiersznowski wspomaga polskich medyków

  • Aktor dba o to, by pracownikom służby zdrowia nie zabrakło ciepłych posiłków

  • Niedawno do mediów docierały niepokojące wiadomości o rzekomym złym stanie zdrowia gwiazdora serialu “Barwy szczęścia”

Krzysztof Kiersznowski udowadnia, że gangsterem i złoczyńcą staje się tylko na potrzeby filmowych produkcji. Wciąż trwająca pandemia COVID-19 od miesięcy paraliżuje polską służbę zdrowia, prowadząc do wycieńczenia walczących o zdrowie pacjentów lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Gwiazdor serialu “Barwy szczęścia” szybko dostrzegł codzienny trud zapracowanych medyków i bez wahania wyciągnął ku nim pomocną dłoń. Od kilku miesięcy jest aktywnym wolontariuszem.

Krzysztof Kiersznowski dla medyków

Niedawno Krzysztof Kiersznowski zgodził się udzielić wywiadu dla tygodnika “Twoje imperium”. Tematem rozmowy była działalność aktora, który postanowił wesprzeć polskich medyków w walce z epidemią koronawirusa. Dba o to, by medykom nie zabrakło potrzebnej w ich pełnej poświęcenia pracy energii.

- Współpracuję z jedną z fundacji, dzięki której nasi lekarze otrzymują ciepłe posiłki. I nie chcę z tego tytułu żadnych pochwał - zaznacza Krzysztof Kiersznowski.

Swoją godną podziwu postawą aktor chce przy okazji zachęcić innych do podejmowania podobnych, ukierunkowanych na pomoc działań. Jednocześnie nie pozwala określać się mianem “filantropa”. Jak sam tłumaczy, niesienie pomocy innym jest w jego oczach wpisane w listę obywatelskich obowiązków.

- Dajcie spokój, nie ma o czym mówić, nie czuję się żadnym filantropem. Po prostu robię to, co do mnie należy. I uważam to za coś całkowicie naturalnego - mówi aktor.

Warto wspomnieć, że z racji wieku Krzysztof Kiersznowski należy do grona osób narażonych na cięższe powikłania wynikające z infekcji nowym wirusem SARS-CoV-2. W listopadzie 2021 roku aktor skończy 71 lat. Tymczasem, jak widać, nie brakuje mu ani dobrej woli, ani zawodowych wyzwań, ani zdrowia, o czym niedawno osobiście przekonywał.

Krzysztof Kiersznowski miał problemy ze zdrowiem? Aktor odniósł się do medialnych doniesień

W sierpniu 2020 roku media obiegły niepokojące wieści dotyczące zdrowia Krzysztofa Kiersznowskiego. Kolorowe czasopisma rozpisywały się wówczas o rzekomym pobycie aktora w szpitalu i jego zmaganiach z poważną chorobą.

Serwis Plejada postanowił zasięgnąć informacji ze źródła. Skontaktował się z aktorem, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Na szczęście plotki okazały się fałszywe - Krzysztof Kiersznowski, zamiast skupiać się na leczeniu, angażował się w pracę na planie.

- Plotki i niecne pomówienia, ot co. Dziękuję, czuję się dobrze. Jestem na zdjęciach - wyjaśniał kilka miesięcy temu Krzysztof Kiersznowski.

Źródło: instagram.com/@muzofm

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Dawid Narożny publicznie atakuje żonę. Wspomniał o komornikach

  • ZASP przekazał tragiczne wieści. Nie żyje Anna Majer

  • Rubik z tłumem gwiazd w jednej kąpieli. "Zobaczcie, ile osób zmieści się w jacuzzi"

Źródło: Pomponik, Plejada

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >