Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Dowbor wspiera Antka Królikowskiego. Przekazał ważną wiadomość
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 29.04.2022 12:20

Maciej Dowbor wspiera Antka Królikowskiego. Przekazał ważną wiadomość

Dowbor Królikowski
fot. instagram.com/maciej_dowbor/, instagram.com/antek.krolikowski

Maciej Dowbor wypowiedział się publicznie o sytuacji Antka Królikowskiego. Dziennikarz okazał swoje wsparcie dla kolegi ze świata show-biznesu i życzył mu dużo zdrowia. "Żeby wszystko wyszło na prostą" - skwitował. W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego pojawiło się mnóstwo problemów. Aktor rozstał się z partnerką, wywołał burzę swoim projektem gali MMA, a później przekazał fanom wieści o ciężkiej chorobie. Jego sytuację skomentował Maciej Dowbor.

Dowbor o sytuacji Antka Królikowskiego

Maciej Dowbor to prezenter telewizyjny znany ze stacji Polsat. Dziennikarz podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post wypowiedział się na temat Antka Królikowskiego, który obecnie jest jednym z głośniejszych bohaterów świata mediów. Dowbor jednak nie skrytykował żadnego z poczynań aktora i okazał mu swoje wsparcie.

- Życie. Myślę, że Antek ma w swoim życiu trudny czas. Nie miałem okazji z nim porozmawiać w ostatnim czasie tak prywatnie. Trzymam za niego kciuki, mam nadzieję, że wszystko mu się w życiu poukłada i gdzieś tam się odnajdzie — powiedział Maciej Dowbor w rozmowie z Jastrząb Post. Dziennikarz życzył Królikowskiemu także dużo zdrowia, bo jak stwierdził, słyszał, "że tam są różne kłopociki".

- Niech rzuci kamieniem pierwszy ten, kto nigdy nie był w swoim życiu na zakręcie. Trzymam kciuki za Antka — powiedział.

Zdrowie Antka Królikowskiego

Antka Królikowskiego ostatnio życie nie oszczędza. Na początku roku aktor rozstał się z partnerką Joanną Opozdą, matką ich syna Vincenta. Chwilę później wywołał burzę swoim projektem gali MMA, w której miały wziąć udział sobowtóry Putina i Zełenskiego. Media nie zostawiły wtedy na nim suchej nitki. Pomysł Królikowskiego był szeroko krytykowany, a sam aktor zniknął z mediów społecznościowych. Jak ogłosił, musiał skupić się na swoim zdrowiu.

Podczas jednego z odcinków programu "Przez Atlantyk" Królikowski w końcu wyznał, że cierpi na stwardnienie rozsiane.

- Zaczęło się wszystko od tego, że w 2016 roku zostałem poproszony w programie rozrywkowym. Pamiętam, na scenie nagle poczułem, że gdzieś z trzewi wychodzi coś do gardła aż do samego mózgu. Paraliż na całej lewej stronie twarzy. 6 grudnia na Mikołaja dostałem taki prezent w postaci diagnozy SM, czyli stwardnienie rozsiane. Nieuleczalna choroba centralnego układu nerwowego — powiedział aktor.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Druzgocące wyznanie legendarnej aktorki, fani w rozpaczy. "Zbliżam się do śmierci"

  2. Słynna para oskarżona o znęcanie się nad synem. Ogromny skandal, wyznanie nie mieści się w głowie

  3. Właśnie ogłoszono, Polacy nie mogli się doczekać. Zacznie się już za chwilę, miliony zasiądą przed ekranami

Źródło: jastrzabpost.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].