Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek mają pozytywne nastawienie do życia. Tak spędzają poranki
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.11.2022 18:15

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek mają pozytywne nastawienie do życia. Tak spędzają poranki

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
fot. TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w minioną niedzielę brylowali na wydarzeniu, celebrującym 70-lecie Telewizji Publicznej. Wówczas udzielili wspólnego wywiadu, podczas którego podzielili się nowinkami z życia prywatnego.

Na gali 70. urodzin stacji TVP pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy od miesięcy wzbudzają ciekawość fanów i nie tylko. Zdecydowali się opowiedzieć o swoim wspólnym życiu.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o porannym rytuale

Ponad miesiąc temu Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że są parą. Od tamtego czasu nieprzerwanie mnożą się informacje i plotki związane z ich życiem. Wzrosła również oglądalność prowadzonego przez nich programu "Pytanie na Śniadanie", a oczom widzów nie umykają subtelne gesty i słowa.

Do tej pory zakochani oszczędnie dzielili się informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie komentowali również licznych spekulacji ani afer, które pojawiających się w show-biznesie. W niedzielny wieczór podczas celebracji 70-lecia stacji TVP wspólnie udzielili wywiadu "Faktowi", w którym opowiedzieli o swoim porannym rytuale.

Kasia i Maciej zgodnie stwierdzili, że cieszą się każdą sekundą życia i budzą się z pozytywnym nastawieniem i motywacją do działania. Mimo małej ilości wolnego czasu starają się spędzać go w wartościowy sposób.

Ważne dla nas jest jakościowe spędzanie czasu. A to, co najważniejsze, i tu ufam, że Kasia się ze mną zgodzi: należymy do takich ludzi, którzy budzą się rano, nie tylko, kiedy mamy "Pytanie na śniadanie", i jesteśmy pozytywnie nastrojeni. Z optymizmem patrzymy na każdy dzień i każda sekunda życia nas cieszy — powiedział Maciej Kurzajewski w rozmowie z reporterką "Faktu".

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wyznali, jak spędzają wolny czas

Niedzielnego wieczoru Kasia i Maciej zdobyli się na kilka szczerych wyznań. Zdradzili, że z uwagi na liczne zobowiązania zawodowe, mają dla siebie niewiele czasu. W związku z tym starają się go wykorzystać możliwie jak najowocniej.

Aktywnie w każdym wymiarze, to jest coś, co nas łączy. Ale też gramy. Kasia nadaje ton, jeśli chodzi o gry planszowe, bo dzieci Kasi je lubią. Uwielbiamy kino, cieszy nas, gdy możemy pójść do kina. Cieszą nas proste rzeczy, rzekłbym przyziemne. Ale w tych prostych rzeczach można lepiej odnaleźć szczęście — powiedział reporterce "Faktu" Maciej.

Z twarzy Kasi i Macieja nie schodził uśmiech. Podczas jubileuszowej gali stacji TVP wydawali się bardzo szczęśliwi, a jak wyznała sama aktorka, czerpią radość z codzienności i od bliskich.

Właśnie te małe rzeczy: codzienność, spokój, bezpieczeństwo, poczucie humoru. Jest wiele takich rzeczy, ale dla mnie najważniejsze jest ciepło, rodzina, dzieciaki, wspólnie spędzony czas, wartościowo spędzony czas — dodała Kasia.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Kasia Cichopek, instagram.com/katarzynacichopek/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: fakt.pl