Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Stępień przerywa milczenie dwa miesiące po śmierci synka. Łzy same napływają do oczu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.09.2022 12:14

Magda Stępień przerywa milczenie dwa miesiące po śmierci synka. Łzy same napływają do oczu

Magda Stępień
instagram.com/magdalena___stepien

Pod koniec lipca tego roku Magda Stępień, uczestniczka programu "Top Model" poinformowała o śmierci swojego rocznego synka. Chłopiec cierpiał na poważny nowotwór i nie udało się uratować mu życia. Teraz modelka przerwała długie milczenie i opublikowała poruszający wpis.

Mały Oliwier był synem Magdy i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Miał dopiero kilka miesięcy, kiedy lekarze zdiagnozowali u niego rzadkiego raka wątroby. Jego mama podjęła wtedy decyzję o leczeniu chłopca w Izraelu. Po jego śmierci znikła z mediów na dwa miesiące.

Magda Stępień przerwała milczenie. Jak czuje się po śmierci syna?

Kochani, choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisała w lipcu Stępień po śmierci chłopca.

Magda zbierała pieniądze na leczenie syna, ponieważ terapia w Izraelu kosztowała majątek. Niestety, lekarze okazali się bezradni. Nie brakowało też medialnych potyczek pomiędzy Stępień a Rzeźniczakiem, ponieważ nie zgadzali się oni co do miejsca, w którym chłopiec powinien być leczony (więcej TUTAJ).

Jego pogrzeb odbył się 1 sierpnia w Oleśnicy. Później w mediach społecznościowych Magdy na długo zapadła cisza. Teraz modelka opublikowała wpis, w którym wyjaśniła, że wciąż potrzebuje tej ciszy, jednak wie, że wiele osób martwi się, jak sobie radzi, dlatego postanowiła się odezwać.

Magda Stępień: "Jednego dnia straciłam wszystko"

"Myślę, że za nim wrócę do normalności minie mnóstwo czasu" napisała szczerze Magda, po czym dodała, że od czasu odejścia jej najukochańszego syna czuje wewnętrzną pustkę. "Jednego dnia straciłam wszystko, okres walki o zdrowie Oliwiera nie był dla mnie łatwy ze względu na wiele przeciwności" wyjaśniła.

Podziękowała też wszystkim, którzy ją wspierali w walce o zdrowie chłopca. "Jestem zła na siebie, czuję, że mogłam spróbować zrobić jeszcze więcej, tak bardzo liczyłam na cud! Oliwier był dla mnie całym światem, oddałabym wszystko, aby przywrócić mu życie" pisze zrozpaczona.

Modelka uspokoiła jednocześnie, że spotkała osoby, które podnoszą ją na duchu i pomagają walczyć o siebie, by mogła stanąć na nogi. Dodała, że czuje, że jej synek przy niej jest i chce, by teraz zawalczyła o siebie. Udało się jej znaleźć pracę i znajduje juz siłę, by codziennie wstawać z łóżka.

– W tej ogromnej żałobie musiałam szybko stanąć na nogi. [...] Nie mam siły uśmiechnąć się do telefonu, ale powoli zaczynam się uśmiechać do otaczających mnie ludzi. Chociaż tak ciężko wrócić do normalności i dalej cieszyć się życiem. Już nigdy nie będzie ono takie samo i nic mi nie wypełni tej pustki po Oliwierku. Każdy dzień jest dla mnie morzem łez – napisała na koniec.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Miał żonę i dziecko, nagle wdał się w romans z 30 lat młodszą. Zapowiedział jej, że będzie samotną matką

  2. Meghan i Harry zatrudnili przestępcę. Jeszcze kilkanaście dni temu zrobili im zdjęcia

  3. Królowa podjęła bezprecedensową decyzję. Jej wnuki będą wściekłe, zabrała im tytuły

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.