Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel zachwyca się pracownicą. „Są kobiety, które myślą o wszystkim”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.05.2022 08:25

Marcin Hakiel zachwyca się pracownicą. „Są kobiety, które myślą o wszystkim”

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel w mediach społecznościowych postanowił pochwalić jedną z pracownic swojej szkoły tańca. Kobieta niesamowicie mu pomogła, gdy popełnił błąd. Internauci teraz wiedzą, w jakich kobietach gustuje choreograf?

W ostatnich tygodniach media nie przestają interesować się mężczyzną ze względu na jego pierwszy telewizyjny wywiad po ogłoszeniu rozstania z wieloletnią partnerką, Kasią Cichopek. Podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską, Marcin Hakiel zasugerował, że poważne problemy w jego małżeństwie pojawiły się gdy ukochana nie była mu wierna.

Nagłe oświadczenie gwiazdora sprawiło, że stał się jeszcze bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Jego wielbiciele wiedzą m.in.: jak spędzał święta, a także co robi na co dzień, gdy opiekuje się dwójką dzieci i prowadzi własną szkołę tańca. Ostatnio zamieścił w relacji na Instagramie pochwałę dla jednej ze swoich pracownic.

Marcin Hakiel ma przy sobie prawdziwy skarb

Po wypoczynkowym weekendzie majowym trudno wrócić do codziennych obowiązków, o czym przekonał się sam tancerz. Tancerz zajmuje się prowadzeniem własnej szkoły tańca i w związku z tym całą masą spraw organizacyjnych. Okazuje się, że nawet najlepszym przytrafiają się drobne wpadki.

Marcin Hakiel w relacji na Instagramie podzielił się z fanami drobnymi problemami, które spowodowane były brakiem ładowarki do laptopa, przez co nie mógł zrealizować swoich obowiązków.

Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (instagram.com/marcinhakiel/)

Całe szczęście, pomocna okazała się jedna z pracownic szkoły tańca Marcina Hakiela, która poratowała szefa w trudnej sytuacji. Mężczyzna pochwalił kobietę w następnej relacji, podkreślając jej zalety. Być może tancerz gustuje w paniach, które pomogą mu z każdym kłopotem?

Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (instagram.com/marcinhakiel/)

Ostatnio jego fani byli zaintrygowani spotkaniem w towarzystwie kilku pięknych kobiet, które tancerz zaprosił na posiłek do modnej restauracji. Okazuje się, że Marcin Hakiel dba o pracownice prowadzonej szkoły tańca, które zabrał na zapoznawcze spotkanie. W mediach pojawiły się uśmiechnięte zdjęcia zgromadzonych, na czele z choreografem.

Marcin Hakiel ostatnio staje się coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych, co na pewno podoba się jego wielbicielom. Być może kontakt z drugą osobą jest mu niezbędny do przepracowania wydarzeń, które miały miejsce w jego życiu w czasie ostatnich tygodni.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Słynny aktor zmarł po ciężkiej chorobie. Ujawniono, co stało się chwilę przed śmiercią, blisko dwa lata temu

  2. Aktorka przyłapana z nowym partnerem. Nikt nie spodziewał się podobnego, przed chwilą była w związku

  3. Niesłychane, kogo widzowie zobaczyli na ekranie. Niespodziewanie polały się łzy, ujawniono całą prawdę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].